Tüm Saç Renkleri

Loreal Colorista Ombre Seti

Saçlarınızın arasına Krepe Balyaj gibi folyo ile sürüp bekleterek ışıltılar uygulayabilirsiniz. 2-3 ton kadar saç renginiz açılabilir. Bu sayede ışıltılı bir saç rengi elde edebilirsiniz.

Önemli Açıklama: Loreal’in yaklaşık beş altı yıl önce çıkan bir ombre seti vardı ve bu set PİYASADAN KALKTI. Ancak Loreal 2019’da Tüm dünyada Colorista diye bir alt marka çıkardı. Saç açılar ve Ombre setinden oluşan bu setlerde, Balyaj , Röfle, Işıltı ve Ombre uygulamaları için ayrı setler çıkardı.

Bu konuda yeni nesil Loreal Colorista Ombre setini bulabilirsiniz.

Diğer Loreal Saç açıcı – Işıltı Colorista seti için ilgili konuya bakınız.

loreal colorista ombre seti 1

Ombre Bleach: Saçlarınızı evde ombre yaptırmak istiyorsanız Loreal’in saç açıcı serisinden Ombre Colo Rista Bleach’ı seçmelisiniz. Kutunun Üzerinde Ombre yazmasına dikkat edin yoksa farklı bir işlem için almış olursunuz. 2019 Fiyatı 28 tl. ( Yurtdışına göre çok ucuz )

Ombre Bleach Saçlarınızda 2 ton kadar açılma sağlar. Sombre yani daha az ton farkı da yaratabilirsiniz ki daha güzel ve doğal duracaktır. Kutunun içinde özel olarak tasarlanmış Ombre Tarağı bulunmaktadır. Yani gidip başka yerden ombre tarağı almanıza gerek yok.

Ombre’nin farklı tonları var ancak Türkiye’de sadece tek bir rengi var. O da saçlarınızı 3-4 tona kadar açmakta. Aşağıda Uygulama öncesi ve sonrasını görebilirsiniz.

loreal colorista ombre seti 2

Örnek Loreal Ombre Seti Uygulamaları

Ombrelerin genellikle karamel tonlarda açıldığını belirtelim. Saçlarınızı sarı tonlarda yapmak isterseniz bu seti kullanmanızı tavsiye etmiyorum çünkü saçları turuncu renge kadar en fazla 4 ton kadar açabilmekte.

loreal colorista ombre seti 3
loreal colorista ombre seti 4
loreal colorista ombre seti 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

[…] yapabilirsiniz. Bunun için farklı saç boya markalarının Omre setleri mevcut. Örneğin : Loreal Colorista Ombre Seti ancak uygulamanın başarılı olması için bazı olmazsa olmazlar […]

Cevapla

[…] yapabilirsiniz. Bunun için farklı saç boya markalarının Omre setleri mevcut. Örneğin : Loreal Colorista Ombre Seti ancak uygulamanın başarılı olması için bazı olmazsa olmazlar […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et