Tüm Saç Renkleri

Koyu Kahve Kaş rengine Hangi saç rengi Yakışır

Soru: Merhaba, saçlarım koyu kahverengi ve kaşlarımın rengi de koyu kahverengi, kaşlarımı boyatmayı ya da açmayı düşünmüyorum hangi saç renklerine boyatmalıyım. Teşekkürler.

Cevap: Kaş rengine en yakışacak tonlar kaş renginden 2 ton açık yada 2 ton koyu olan renkerdir. Tabii ki aynı tonlar da doğal duracaktır. Bu nedenle saçlarını Küllü koyu sarı, karamel, Küllü açık kahve, Siyah, Çikolata kahve, Fındık kabuğu saç renkleri yakışır, Sevgiler.

Aşağıda bakır karamel saç rengi var kaçşları da koyu kahve ama oldukça hoş duruyor. Kaş şekli bu anlamda önemli.


bakir_sac-1
kahverengi_saca_krepe_7kahverengi-1302-7

Kahverengi Uzun Saç 2013

2014-kahve-rengi-sac-renkleri-ve-modelleri6 (451x600)

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et