Tüm Saç Renkleri

İrina Shayk Makyajı

Rus asıllı güzeller güzeli manken İrina Shayk’ın makyajı tüm hanımlar tarafından çok beğeniliyor ve çok yakıştırılıyor. Adından özel hayatı ile de oldukça sık söz ettiren güzel manken şimdilerde Cristiano Ronaldo ile birlikte. 1986 doğumlu genç ve güzel manken çocukluk yıllarını ailesini terk eden babası yüzünden oldukça sıkıntılı bir şekilde atlatmış. Lise müdürünün dikkati sayesinde ülkede yapılan güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra da tüm hayatı değişmiş!

irina-shayk-makyaji irina-shayk-makyaji1 irina-shayk-makyaji2 irina-shayk-makyaji3

irina-shayk-makyaji4 irina-shayk-makyaji5

irina-shayk-makyaji6 irina-shayk-makyaji7 irina-shayk-makyaji8 irina-shayk-makyaji9 irina-shayk-makyaji10 irina-shayk-makyaji11
irina-shayk-makyaji12

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et