Tüm Saç Renkleri

İkizler Kadınını Çekici Kılan Özellikleri

marlyn-monroeÇevremizdeki algı ikizler burcunun (kadın ve erkek) pek çok itici özelliği nedeni ile en sevimsiz burç olarak algılanmasına neden olur. Ancak konumuz çekici kılan özellikler. (farklı bir konuda olumsuz özelliklerine de değineceğim)

İkizler kadınının en önemli fiziksel özelliği duygularını net bir biçimde yüzünden okuyamamanızdır. Duygusuz yüz ifadesi onun duygusuz olduğunu göstermez ancak çoğu zaman duyguları gizlidir, kendi iç dünyasında yaşar ve duygularını çok nadir olarak ortaya çıkarır.
Oysa bakışları çok keskindir ve aslında çok şey ifade eder, tabiki anlıyabilir ve hissedebilirseniz.

Hava elemnti olan İkizler; zekayı, dürüstlüğü ve açık sözlülüğü karakter özelliklerinde barındırır. Entellektüel bilgi birikimine önem verir. Farklı olmayı sever, farklı olanıda çekici bulur.
Zekası ve aklını kullanma becerisi en çekici özelliğidir. Onunla her konuda konuşabilirsiniz, mutlaka çok farklı konularda bile söyleyecekleri olacaktır. Çoğu zaman sizin söylemek istediğinizi siz söylemeye başlamadan anlar, bu hızı ve nokta atışı cevapları aklınızı başından alacaktır.

Sıradanlığı sevmeyen ve kendisi de sıradan olmayan İkizler burcu kadını en hareketli burçların başında gelir, mutlaka yapacak birşeyleri, buluşacak arkadaşları, gezilecek bir yer vardır, şayet programını sizin için ayarlamaya başladı ise kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

İlişkilerde İkizler kadını, sevgilisini sık boğaz etmekten hoşlanmaz, onu çoğu zaman özgür bırakır, inandığı ve güvendiği erkeğin kendisini aldatmayacağını bilir. Kıskanç bir karaktere sahip olmayışıda erkeklerin daha rahat ve huzurlu bir ilişki arayışında olmaları nedeni ile onları vazgeçilmez kılan bir başka özellikleridir.

İkizler kadını uzun süreli depresif ruh hallerinde kalmayan ender karakterlerdendir. Keyfi ne kadar kaçsada eğlenmek istediğinde eğlenebilir, aynı modda sürekli kalmaz, değişken ruh hallerine kolayca adapte olabilir, Buda onun evhamsız, rahat karakterinin bir sonucudur. Bu güçlü karakteride erkekler için son derece çekici bir özelliktir.

Şayet ikizler kadını ile uzun süreli bir birliktelik yaşıyor iseniz ondan sıkılmayacağınızı garanti edebiliriz. Bir harem gibidir ikizler kadını, içinde farkı pek çok özellik barındırır.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

1 Yorum

Sonbahar modasına aldanıpta kısa etek giyen arkadaşlarıma taeisyvm hemen soyun o etegi fczerinize uzun bişeyler giyin rfczgar falan var sonra karizmayı e7izdirmeyin

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et