Tüm Saç Renkleri

Hızlı Saç Uzatmak İçin En Etkili 3 Şampuan

Saç uzama süresi kişiden kişiye değişim gösteren bir durumdur. Kimilerinin saçı ek bir şey kullanmadan hızlıca uzar, kimilerinde ise saç uzatma süresi aylar belki yıllar alır. Bu elbette vitamin eksiklikleriyle de yakından ilgilidir. Ancak bazen saç türü de uzamayı etkiler. Örneğin kıvırcık bir saç uzasa dahi bu çok belli olmaz. Fakat düz bir saç uzamayı çok daha belli eder. Bu gibi durumlarda pek çok kişi saçlarını sağlıklı bir şekilde uzatabilmek için çözümler aramaya başlar. Bu konuda başarısını ve verimliliğini kanıtlamış olan pek çok ürün vardır. Biz bugün firmamızda da bulabileceğiniz en iyileri sizin için derlemek istedik.

Urban Care 

Biotin&Keratin İçeren Dökülme Karşıtı & Sağlıklı Uzamaya Yardımcı Saç Kremi

Özellikle keratin birçok bakım salonunda da kullanılan, saç için gerekli bir unsurdur. Urban’ın dökülme eğilimli saçlar için hazırlamış olduğu bu ürün, saçların sağlıklı ve güçlü bir şekilde daha hızlı uzamasını ve mevcut saçların dökülmemesini sağlar. Firmamız alanda başarısını kanıtlamış ve müşteri memnuniyetini kazanmış ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda gösterdiğimiz titizlik sayesinde müşterilerimize doğru yönlendirmeler yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğer sizin saçlarınızın da Biotin ve Keratin takviyesine ihtiyacı varsa Urban’ın çıkarmış olduğu bu ürünü muhakkak denemelisiniz. Böylece saçlarınız köklerinden beslenerek güçlenir ve uzama süreci de hızlanır.

BioblasSpeed & Strong

Yavaş Uzayan Saçlar İçin Sağlıklı Uzama Etkili Şampuan

Bioblas Speed & Strong özellikle yavaş uzayan saçlar için üretilmiştir. Ürünün temel hedefi saç uzama sürecini sağlıklı bir biçimde hızlandırmaktır. Bioblas Speed & Strong ile saçlar aşamalı bir uzama sürecine girer. İlk olarak saç kökleri bitkisel içerikle beslenir ve güçlenir. Böylelikle saçlar güçlü bir biçimde uzar ve saç telleri daha sağlıklı bir hal alır. Bioblas birçok ürünüyle başarısını ve işe yararlığını kanıtlamış bir markadır. Firma olarak özellikle mu tip ürünleri değerlendirmeye alıyor ve siz kıymetli müşterilerimize gerçekten emin olduğumuz, en iyileri sunmaya çalışıyoruz.

Liquid Keratin 

Keratin Hızlı Saç Uzatma Seti 5’Li

Size bahsedeceğimiz bu son ürün daha detaylı ve daha çok parçayla bu süreci geçirmek isteyen müşterilerimiz için. 5’li olarak hazırlanmış olan Liquid Keratin Keratin Hızlı Saç Uzatma Setinde bulunan ürünler şöyledir: liquid keratin arındırıcı şampuan (350ml), liquid keratin iksir gözenek açıcı (30ml), liquid keratin dip bakım yağı (50ml) ve iki adet liquid keratin serum sprey (30ml). Bütün bunlar aşamalı ve sıralı bir şekilde saça uygulanır. Böylelikle saç pek çok açıdan farklı tekniklerle desteklenmiş ve beslenmiş olur. Liquid Keratin saç uzatma konusunda en verimli ve net çözüm sunan ürünlerden biridir. Set olarak tasarlanmış olması ise saçınıza yapmanız gereken diğer bakımların da karşılanmasını sağlamaktadır.

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et