Tüm Saç Renkleri

Her İhtiyacımızın Karşılığı Yatsan.com

her i̇htiyacımızın karşılığı yatsan.com 1Uykuyu seven insanlar kaliteli yatak ve aksesuarlarını tercih eder. Hayatımızın üçte birinin uykuda geçtiğini varsaydığımızda, isteklerimizin bu şekilde olması gayet normal. Hayat kalitemizi artıran uyku, insan sağlığı üzerinde oldukça etkilidir. Kesintisiz bir uyku ile güne başlayan insanların strese ve yorgunluğa karşı daha dirençli oldukları ve günlerini daha enerjik geçirdikleri bilimsel olarak kanıtlanmış.

Bir sağlık nesnesi olarak düşünülmesi gereken yatak, yastık ya da yorganlar üreticiler tarafından da bu düşünce ile tasarlanmalıdır. Yatsan, ürünlerini yeni nesil teknoloji ile üreterek müşterilerinin isteklerini karşılıyor. Yatsan’ın internet sitesi yatsan.com, tüm ürünleri detayları ile inceleyebileceğimiz bir sitedir. Yatak, yorgan, yastık ve kişiye özel ürünlerinin görselleri, nasıl ve kimler tarafından kullanılmaları gerektiği sayfada net bir şekilde yer alıyor. Sayfayı açtığımızda karşımıza ilk gelen markanın en son yaptığı aksiyonlar oluyor. Örneğin; şuanda en son yaptığı kampanyalar ile ilgili bilgi alınabilir ya da dünyanın en gelişmiş yatağının Türkiye’de olduğu haberini inceleyebiliriz. Sayfayı biraz aşağıya indirdiğimizde ise kendilerinden alışveriş yapmanın güzelliği ve kolaylığı anlatılıyor. Şöyle ki, güvenli kargo ve alışveriş ile online garanti onayı linklerinden detayları inceleyebiliyoruz. Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak 3 farklı dilde görebildiğimiz sayfanın sol üst köşesine tıkladığımızda, ürünler, online satış, kampanyalar, markalar, satış noktaları ve blog butonlarını görüyoruz. Üye olarak alışveriş yaptığımız yatsan.com’dan ihtiyacımız olan ürünleri inceleyerek ve görerek satın alabiliyoruz. Kampanyalar linkinden, markanın en son yaptığı kampanyaların hangi ürünlerde olduğunu inceleyebilir ve hatta markalar ile satış noktalarını da öğrenebiliyoruz. Ancak sayfanın en keyifli kısmı, blog linkinin altında yatıyor.

Buraya tıkladığımızda, ilginç ve öğretici yazılar ile karşılaşıyoruz. Paylaşılan yazılar sayesinde ise pek çok konuda bilgi sahibi oluyoruz. Örneğin; hamile kadınlar ve anneler için oldukça özgün yazılardan biri, çocukların kendi yataklarında uyumasını nasıl sağlandığı ile odamızdaki renklerim uykuya etkisinin anlatıldığı yazılardır. Bütün bu anlatılanlar ile birlikte, “Hangi Yatağı Almalıyım?” isimli test çözülerek doğru yatak alışverişi yapılabilir. Yanlış yatak seçimi çeşitli hastalıkları yaşamamıza ve düzensiz bir uyku rutinine girmemize sebep oluyor. Bunların yaşanmaması açısından doğru ürünler kullanmamız gerekiyor. Yatak, yorgan ve yastık seçimimizi herhangi bir sağlık sorunumuz varsa ona uygun yoksa da kesintisiz bir uyku çekebileceğimize inandığımız ürünler doğrultusunda yapmalıyız. Yatsan.com, müşterilerine sade ve kolay internet sayfası tasarımı ile alışveriş kolaylığı ve güvenliği sağlıyor. Böylece arzu edilen ürünlere en kısa yoldan ulaşılabiliyor.             

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et