Tüm Saç Renkleri

Hem Güzel Hem Başarılı Bir Yayın Evi Müdürü: Yelda Cumalıoğlu

Özellikle son 10 yıldır bana göre Türkiye’nin tanıtım ve satış anlamında en başarılı yayın evlerinin başında yer alan Destek yayın evinin sahibi Yelda Cumalıoğlu hakkında bilgileri bu konuda bulabilirsiniz.

Destek Yayınevi’nin müdürü Yelda Cumalığlu özellikle Eleman.net’de yayınlanan “Türbanlı adayların CV’leri dikkate alınmayacaktır” şeklindeki iş ilanı ile bazı kesimlerce eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Ancak bunun bir pr çalışması mı olup olmadığı da şüpheli bir konudur.

hem güzel hem başarılı bir yayın evi müdürü: yelda cumalıoğlu 1

Türkiye’de çoğu kişi için abartılmış kitapların satıldığı – Tanınmayan, edebiyat anlamında değeri olmayan- Kitapların satış rekorları kırdığı kitaplar ile gündeme oturmuş olan ” Destek Yayın Evi”nin başındaki kadın olan Yelda Cumalıoğlu’nun “Aşk Olsun” adında bir kitabının da olduğunu belirtelim.

hem güzel hem başarılı bir yayın evi müdürü: yelda cumalıoğlu 2
hem güzel hem başarılı bir yayın evi müdürü: yelda cumalıoğlu 3

Doğal saç rengi kahverengi olan dipleri yine doğal saç renginde bırakan sarışın mavi gözlü güzel bir kadın olduğunu da belirtelim.

hem güzel hem başarılı bir yayın evi müdürü: yelda cumalıoğlu 4
hem güzel hem başarılı bir yayın evi müdürü: yelda cumalıoğlu 5

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et