Tüm Saç Renkleri

Havalı Kıvırcık Saç Modelleri

   Bir hanımda ilk göze çarpan yer saçlarıdır. Saçlarımızın sağlıklı, bakımlı ve güzel görünmesini hepimiz isteriz. Tabi ki bakımlı saçlarımıza şekil vermek de çok önemli. Havalı bir saç modeli ararsanız, bence ilk cevap kıvırcık saç modeli olur. Kıvırcık saçların ayrı bir çekiciliği, aynı zamanda da hoş bir doğallığı vardır. Günlük kıyafetlerinizden özel kıyafetlerinize kadar bir çok farklı kombinle de kulanıbileceğiniz kıvırcık saç modellerini yapmak da çok kolay. Bigudi ya da maşa yardımıyla evde saçlarınızı kıvırcık yapabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı nemliyken örüp bir kaç saat beklettikten sora açtığınızda da kıvırcık bir saç modeli elde edebilirsiniz. Alternatif olarak tabi ki kuaförlerde de bu ve benzeri işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

havalı-kıvırcık-saç-modelleri-1 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-2 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-3 lorde

havalı-kıvırcık-saç-modelleri-5 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-6
havalı-kıvırcık-saç-modelleri-7 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-8 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-9 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-10 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-11 havalı-kıvırcık-saç-modelleri-12
havalı-kıvırcık-saç-modelleri-13

havalı-kıvırcık-saç-modelleri-14

havalı-kıvırcık-saç-modelleri-15

İlgili Yazılar

2 yorum

Ben saçlarımı lorde gibi yapmak istiyorum daha doğal kivircik yani nasıl yapabilirim

Cevapla

Merhabalar Burçin hanım. Pipetlere saçlarınızı nemliyken sararak bir kaç saat bekletmeyi deneyebilirsiniz. Hem maşa vb. sıcak aletler kullanmadığınızdan saçlarınız zarar görmez hem de saçlarınız çok daha doğal bir görünüm kazanır.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et