Tüm Saç Renkleri

Gri Saç Rengi Modelleri

2015 yılında özellikle İnstegram hesaplarında kullanıcların gri-gümüş renkli saç renklerini sıklıkla paylaştığını ve çok fazla beğeni aldığını görüyoruz. Bu renk. Aslında küllü tonlarda beyaz, açık gri, gümüş rengini barındırıyor. bu saç rengini elde etmek için saçlarınızı oldukça fazla açmanız gerekecektir. Tabii bu işlemde deneyimli değil iseniz evde denemenizi önermiyorum. ardındam pek çok markanın saç rengi kataloglarında  bu renk boyalar bulmak mümkün.1-gri-sac 2-gri-sac 3-gri-sac 4-gri-sac

5-gri-sac 6-gri-sac
7-gri-sac 8-gri-sac 9-gri-sac 10-gri-sac 11-gri-sac 12-gri-sac
13-gri-sac

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et