implant
Tüm Saç Renkleri

Gözde Mutluer Saç Rengi ve Modelleri

Gözde Mutluer yeni nasıl Televizyon ünlülerinden. Reklam filmleri ve dizilerde özellikle Melekler korusun adlı dizi ile tanınmaya başlayan Gözde oldukça minyon bir kadın olmasına karşın zayıf ve zarif bir fiziği olduğu için 1.56 boyu ( ki oldukça kısa bir boy ) olmasına karşın bu kendisinde hiç de dezavantaj gibi görünmüyor.

Beyaz tenli olan Gözde’nin cilt alt tonu’nun sıcak oladuğunu belirtleim. Doğal saç rengi küllü kahverengi olan Gözde saçlarını hiç boyatmamış ki bu saç rengi ten rengi ile de çok uyumlu olduğu için zaten son derece güzel görünüyor.

1992 doğumlu ( 27 yaşında ) olan Gözde Mutluer 4N1K, Kardeşim Benim, Dağ ve Kardeşler gibi sinema filmleriden de son derece başarılı bir performans sergilemiş.

implant

Tamamen doğal bir güzelliği olan Gamze, küllü koyu kahverengi saçlarını topuz yaptığı bu fotoğrafta gerçekten çok güzel görünüyor. Kaşları kalın ve yoğun, burnu estetikli değil yüzü simetrik ve cildi son derece sağlıklı ve canlı.

Aşağıdaki fotoğrafı ise ne kadar doğal bir güzelliğinin olduğunu gösteren en net fotoğraflardan birisi olsa gerek. Dudakları, burnu, kaşları ve gözleri gerçekten çok güzel.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et