Tüm Saç Renkleri

Avon Color Trend Purple Göz Kalemi

Göz kalemleri; makyajın en güzel tamamlayıcı ürünlerinden. Avon Color Trend Purple Göz Kalemi kullanıp hakkında yazmak istediğim başarılı göz kalemlerinden.

Göz kalemlerinde çok tercih edilen renk siyah olsa da renkli göz kalemlerine de bir şans vermek lazım diye düşünüyorum. Makyaja çok farklı bir hava ve enerji veriyor kesinlikle.

avon color trend purple göz kalemi
Avon Color Trend Purple Göz Kalemi

Avon’ un Purple isimli mor göz kalemi de keza öyle bir görünüme sahip. Lilaya çalan bir mor rengi. Sürümü yumuşak, göze sürüldüğünde çabuk sabitlenip bulaşma gibi bir sıkıntı çıkarmıyor. Sadece bu rengi sürüp bir rimelle bitirip, oldukça sade ama tatlı bir görüntü oluşturulabilir.

Fiyatı 6 tl. Bu ürünü ve Avon markasının benzeri ürünlerini google alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz.

Uygulama: Gözün iç kısmına ya da tercihen alt kirpik dibine sürün. Minik bir far fırçasıyla dağıtıp dolaştırabilirsiniz.

Avon Color Trend Purple Göz Kalemi Ürün hakkında görüşüm

Kalem tamda ambalajda görünen rengi elde etmenizi sağlıyor. Sürümü kolay, bulaşmıyor. Gün sonuna kadar rahatlıkla gözünüzde kalıyor uçup gitmiyor. Uygun fiyatlı şahane bir ürün.

avon  'purple'göz kalemi
Avon ‘Purple’Göz Kalemi

Göz kalemlerinde diğer farklı renk ve markalar hakkında kullanıcı yorumlarını okumak isterseniz makyaj ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et