implant
Tüm Saç Renkleri

Gerektiğinde Erkeklere Hediye Olarak Alabileceğiniz Takı Aksesuarları

Kıyafet ve aksesuar modası geçmişte kadınlar üzerine şekillenmeye başlamış olsa da son dönemlerde erkekler için de oldukça popüler hale geldi.

Gerektiğinde Erkeklere Hediye Olarak Alabileceğiniz Takı Aksesuarları

Kıyafet ve aksesuar modası geçmişte kadınlar üzerine şekillenmeye başlamış olsa da son dönemlerde erkekler için de oldukça popüler hale geldi. Özellikle erkekler arasında aksesuar kullanımın son 20 yıl içerisinde hızlı bir şekilde artmaya başladığını gözlemlemek mümkün. Özellikle genç kuşak içerisinde farklı aksesuar çeşitleri pek çok erkek tarafından kabul görüyor ve kullanılıyor. Erkeklerin kullandıkları aksesuarlar ise, karakterlerinin dışarıya bir yansıması olarak oldukça farklı ve ilgi çekici görünüyor. Bu kapsamda pek çok moda defilesi ve moda haftalarında erkek aksesuarlarına verilen yerin de arttığını gözlemlemekteyiz. Geçmişte yalnızca kemer ya da kol düğmesi gibi klasik bazı aksesuarlar erkekler tarafından kullanılırken, günümüzde küpe, kolye ya da yüzük gibi aksesuarların ya da uzun pantolon askılarının da erkekler tarafından kullanıldığını gözlemlemekteyiz.

Bugün sizlerle birlikte özgür ruhlu, stil bir erkeğin kullanabileceği popüler aksesuarlardan söz edeceğiz. Bu aksesuarları araştırırken karşımıza pek çok yabancı kaynak da çıktı ve sizin için en kapsamlı kaynağı kullandık.  Dilerseniz başlayalım.

Motorcu Aksesuarları & Kuru Kafa Motifli Takılar

İşte sizin için derlediğimiz en popüler motorcu aksesuarlarından bazıları:

  1. Kurukafa Yüzükleri: Son dönemlerde hızlı bir şekilde popüler olan ve özellikle özgür ruhlu bir stil yaratmak isteyen erkekler tarafından tercih edilen kuru kafa motifi, geçmişte yalnızca bileklikler üzerinde kullanılıyordu. Zaman içerisinde özellikle motorcu aksesuarları arasında da sayılan bu motifin yüzük motifi haline gelmesi, pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Kurukafa yüzükleri, günümüzde genç erkekler tarafından tercih ediliyor. Pek çok aksesuar mağazasında bulabileceğiniz bu yüzüklerin, oluşturacağınız stili ciddi anlamda güçlendirebilecek bir aurası var. Öyle ki, bu yüzükler özellikle gümüş renginde kullanıldıklarında son derece asi ve özgür bir görünüş yaratabiliyor. Bu durum ise özellikle motorcu aksesuarı olarak bu yüzüklerin kullanılmasının en büyük sebebi.
  2. Zincir Kolyeler: Bu kolye çeşitleri, farklı genişlik ve yapıya olmak üzere pek çok stile sahip birey tarafından kullanılıyor. Hem daha geleneksel kombinlerle hem de daha spor, modern kombinlerle uyum içerisinde bir çizgi yaratan zincir kolyeler, erkeksi görünümü bozmamak açısından görece kalın tercih ediliyor. Zincir kolyelerin çeşitlerini de pek çok mağazada görmek mümkün. Örneğin yurtdışında bu zincir kolyelerin sıklıkla Haç kolye ucu olanları tercih ediliyor. Siz de zincir kolyelerin bir uca sahip olanlarını kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu kolyeleri hem uçları ile birlikte hem de sade kullanmayı tercih etmeniz mümkün. Bir süredir iki kullanımın da popülerlik kazandığını görmekteyiz.
  3. Kuru Kafa Bileklikler: Bileklikler, yine pek çok erkek tarafından tercih edilen aksesuarlardan bir tanesi. Ne var ki kullandığınız bilekliğin sizin ruhunuzu yansıtması ve ilgi çekici bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız, ona bazı özellikler eklemelisiniz. Motorcu bileklikleri arasında yer alan kuru kafalı bileklikler, söz ettiğimiz özgünlüğü kendi içerisinde barındıran nadir bileklik çeşitlerinden bir tanesi. Dolayısıyla dilerseniz siz de bu bileklikleri tercih ederek stilinize yeni bir ambiyans katabilirsiniz. Genellikle gümüş renginde olan motorcu bileklikleri ya da kuru kafa bileklikleri, pek çok mağazada bulunabilir. Erkek aksesuar modasında uzun yıllardır gümüş renginin ve gümüş maddesinin popüler olduğunu da söylemeden geçemiyoruz. Bileklikleri genel olarak hem siyah hem de gümüş karışımı renklerden tercih edebilirsiniz. Her iki tercih de modaya uygun olacaktır.

Eğer modern, özgür ruhlu bir erkeğin kullanabileceği stil aksesuarları merak ediyorsanız, aşağıdaki link aracılığı ile çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz:

https://www.bikerringshop.com/blogs/jewelry/badass-jewelry-for-a-tough-man

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et