Tüm Saç Renkleri

Fulya Zenginer Saç Rengi ve Modelleri

Fulya Zenginer şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisinin başrol karekterlerinden birisini canlandırıyor. Genç yaşta oldukça güzel bir performans sergileyen güzel oyuncu, hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle ilgi çekiyor. Kızıl-kumral saç rengini sürekli kullanan Fulya Zenginer bir dönem de Küçük Kadınlar dizisinde görev almış ve orada da kızıla yakın bir renk tonunu tercih etmişti.

fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri1 fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri2 fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri3

fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri4 fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri5

fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri6 fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri7 fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri8 fulya-zenginer-sac-rengi-ve-modelleri9

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et