Tüm Saç Renkleri

Fergie Saç Rengi ve Modelleri

1975 Kalifornia doğumlu güzel oyuncu, model ve sanatçı Fergie daha küçük yaşlarda başladı şöhret basamaklarını tırmanmaya. Sesini ilk defa bir çizgi dizi karakterini seslendirerek kullanan Fergie, daha sonra müziğe ilgi duymaya başladı. Tüm bunlar yaşanırken Fergie her geçen gün daha da popüler oldu. Türkiye’de daha çok Avon ile yaptığı anlaşma ile adından söz ettiren Fergie’nin bir parfümü de var! Saçları da özel hayatı kadar merak konusu olan Fergie koyu kumral renk ve sarı renk arasında kararsız kalan ünlülerden.

 

fergie-sac-rengi-ve-modelleri

fergie-sac-rengi-ve-modelleri0 fergie-sac-rengi-ve-modelleri1 fergie-sac-rengi-ve-modelleri2

fergie-sac-rengi-ve-modelleri3 fergie-sac-rengi-ve-modelleri4
fergie-sac-rengi-ve-modelleri5 fergie-sac-rengi-ve-modelleri6 fergie-sac-rengi-ve-modelleri7 fergie-sac-rengi-ve-modelleri8 fergie-sac-rengi-ve-modelleri9 fergie-sac-rengi-ve-modelleri10
fergie-sac-rengi-ve-modelleri11

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et