Tüm Saç Renkleri

Evlilik teklifi nasıl edilmeli?

evlilik_teklifBayanlara Bakımlı Kadın sayfamızda sorduk…

Evlilik teklifini çok farklı bir süpriz ile mi?
Romantik bir yemekte mi almak istersiniz?

 

Tamamı Farklı bir supriz ile evlenme teklifi almak istediklerini, romantik bir akşam yemeğini zaten her zaman yiyebileceklerini ama evlenme teklifinin çok özel olduğunu  dile getirdiler. Bir kaç bayan aslında büyük bir tek taş yüzük olsun da fark etmez derken bir kaç bayanda sevdiği kişiden evlenme teklifi almasının yeterli olacağını belirtti.

Yani bu yaptığımız anketten de ortaya çıkıyor ki  bayanlar süpriz bir evlilik teklifinden yana.

Peki nasıl farklı ve sıradışı bir evlenme teklifi olabilir. Öncelikle bayanlar hiç beklenmedik bir anda evlenme teklifi almak istiyor bunu belirtelim ve ardından bizim aklımıza gelen bir kaç sıra dışı evlenme teklifini belirtelim

* İşin kolayına kaçıp sizden önce düşünen ve değişik organizasyonlar ile paranıza bağlı olarak süpriz evlenme teklifleri hazırlayan şirketler var. Aslında biz bunu tavsiye etmiyoruz çünkü siz bu hizmeti satın almış oluyorsunuz sonuç olarak sıradışı olmuyor aksine size özelde olmuyor çünkü başkaları sizin yerinize düşünmüş ve sizde bu fikri sadece satın almış oluyorsunuz. Yinede ben bunu istiyorum diyenlere bir kaç organizasyon firmasının web sitesi adresini verelim.

 

http://www.surprizperisi.com/

http://www.hayaliminteklifi.com/

http://www.showorganizasyon.com

http://www.askbocegi.com/

http://www.balonsusleme.com.tr/

http://www.evlilikteklifleri.com/

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et