Tüm Saç Renkleri

Esin Civangil Saç Rengi ve Modelleri

Esin Civangil’i sanıyorum yaşı 20-35 yaş arasında olan gençler Lan Jale repliği ile ekmek teknesi dizisinden hatırlayacaklar. Gerçekten son derece güzel ve sevimli bir kadın olan Esin Civangil gerçekten son derece doğal bir güzelliğe sahiptir. 12 Temmuz 1982  doğumlu Yengeç Burcu olan Esin Şu anda 37 yaşında’dır.

Son halini aşağıda instagram’a paylaştığı fotoğrafta görebilirsiniz. Beyaz tenli ve soğuk cilt alt tonuna sahip bir kadın olduğu için bakır – karamel tonları gerçekten kendisine çok yakışmakatadır.

esin civangil saç rengi ve modelleri 1
esin civangil saç rengi ve modelleri 2
esin civangil saç rengi ve modelleri 3
esin civangil saç rengi ve modelleri 4
esin civangil saç rengi ve modelleri 5

Dore karamel saç rengi , Çilek sarısı saç rengi bu kadına gerçekten çok yakışmakta. Doğal saç rengi kahverengi olmasına rağmen sıcak saç renkleri kullanması çok daha güzel görünmesini sağlıyor.

esin civangil saç rengi ve modelleri 6
esin civangil saç rengi ve modelleri 7

Siyah ve koyu saç renginin ise kendisine yakışmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

esin civangil saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et