Tüm Saç Renkleri

Esengül Aypek Saç Rengi ve Modelleri

Esengül Aypek şu sıralar çok popüler olmasa’da benim son derece beğendiğim bir güzelliği ve oyunculuk performansı olan başarılı bir kadın. 1993 Ankara Doğumlu olan Esengül Aypek 20014 yılından günümüze kadar bir kaç Televizyon Dizisinde yer almış şu anda ise yeni projelerine hazırlanmakta.

1.70 boyunda oldukça zayıf olan Esengül Aypek buğday ten rengine sahip, cilt alt tonu ise soğuk. Doğal saç rengi kahverengi olan Esengül’ün genellikle socak tonlarda kızıl kahve, bakır kahverengi gibi saç renklerini tercih ettiğini görüyoruz.

esengül aypek saç rengi ve modelleri 1

Loreal Saç boyasında bu tonlarda son derece güzel saç renkleri bulabilirsiniz. Örneğin 5.15 Buzlu çikolata Saç rengi bunlardan bir tanesi olabilir.

esengül aypek saç rengi ve modelleri 2
esengül aypek saç rengi ve modelleri 3
esengül aypek saç rengi ve modelleri 4
esengül aypek saç rengi ve modelleri 5
esengül aypek saç rengi ve modelleri 6
esengül aypek saç rengi ve modelleri 7
esengül aypek saç rengi ve modelleri 8
esengül aypek saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et