Tüm Saç Renkleri

Ele Yapılan Dövme Modelleri

Dövme modellerine vermiş olduğunuz ilgi ile kategorimize bir de ele yapılan dövme modellerini eklemeyi gerek duydum. Taam parmağa, elin hemen üstüne ve elin içine olan veya elin tan yan kenarına yapılan dövmeler bir harika! Ele yapılan farklı ve ilginç dövme modellerinin olduğu kadar masum ve sade yapılan dövme modellerini de çok sevdiğinizi bildiğim için karışık modelleri ekleyerek eline dövme yaptırma planları olanlar için güzel alternatifler hazırladım. Ben kuşlu olan sade ama hoş görünümlü dövmeyi pek sevdim. Sizin favori ele yapılan dövme modeliniz hangisi?

 

 

ele-yapilan-dovme-modelleri ele-yapilan-dovme-modelleri1 ele-yapilan-dovme-modelleri2 ele-yapilan-dovme-modelleri3

ele-yapilan-dovme-modelleri4 ele-yapilan-dovme-modelleri5
ele-yapilan-dovme-modelleri6 ele-yapilan-dovme-modelleri7 ele-yapilan-dovme-modelleri8 ele-yapilan-dovme-modelleri9 ele-yapilan-dovme-modelleri10 ele-yapilan-dovme-modelleri11
ele-yapilan-dovme-modelleri12 ele-yapilan-dovme-modelleri13 ele-yapilan-dovme-modelleri14 ele-yapilan-dovme-modelleri15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]et

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et