Tüm Saç Renkleri

Dolgun ve şekilli bacaklar

Kate Winslet, Kelly Brook, Emma Bunton dolgun ve şekilli bacaklara sahip ünlülerdendir. Genellikle seksi olarak ifade edilen kadınlar dolgu bacaklı ve şekilli olanlardır. Korseli elbiseler, taytlar tercih edebilecekleri gibi mini elbiseleri de tercih edebilir bu bacak tipinde olan kişiler. Yapışan pantolonlar da kesinlikle bu bacak tipine çok yakışacaktır. Vücut losyonuyla parlatacağınız bacaklar kesinlikle mini etekle akşamüzerleri çok hoş görünecektir.

 
dolgun ve şekilli bacaklar 1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et