Tüm Saç Renkleri

Doğru Aşkı Nasıl Buluruz?

  1. Öncelikle işe kendinizi sevmekle başlamalısınız.Siz teksiniz ve bir eşiniz daha yok! Unutmayın kendinize biçtiğiniz değer kadar, değer görürsünüz.
  2. Stiliniz olsun; modayı giysilerinize yansıtın fakat bunu kendi stilinizle uyumlu hale getirerek yapın.
  3. Bakımlı olun; sürekli makyajlı olmak zorunda değilsiniz fakat bakımlı olmalısınız.Doğru kişinin karşınıza ne zaman çıkacağı hiç belli olmaz.Onu ojesi bozulmuş tırnaklar veya kirli saçlarla karşılamak istemezsiniz.
  4. İnanın!Doğru aşkın yolda olduğuna sizi en kısa sürede bulacağına inanın ve sözcüklerinizi her zaman olumlu seçin.Sözcüklerin gücünü kullanın.
  5. Sosyalleşin; Aşkın sizi kanepede Tv izlerken bulma ihtimali oldukça az,o yüzden kalabalık arkadaş ortamlarına katılın ve doğru ilişkiyi bulabileceğiniz en doğru ortamların kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlar olduğunu bilin.
  6. Beklentilerinizi azaltın; Ne kadar fazla beklenti, o kadar hayal kırıklığı olasılığı.Elbette bi çizginiz olmalı fakat illa ki uzun boylu,geniş omuzlu,esmer,sarışın diye ısrar ederseniz belkide mükemmel bir aşkı itelemiş olacaksınız.Tabularınızı yıkın, hayalinizdeki ruh hayalinizdeki bedeni seçmiş olmayabilir.
  7. Son olarak her ilk buluşma çift olarak sonlandırılacak diye bir kural yok! Ruhlar uymamış, sinerji sağlanamamış olabilir…
  8. 407908410298

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Özellikle Moda Trendleri - Kombinler ve Stil önerileri konusunda Türkiye'nin önce gelen editörlerinden olan Çizem Hanım, Güzellik ve Kadın üzerine yazıları ile de sitemize değer katmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et