implant
Tüm Saç Renkleri

Dilek İmamoğlu Giyim Stili ile en şık First Lady

İstanbul’un ve bana göre Türkiye’nin First Lady’si olan Dilek imamoğlu dün akşam yani – 28 Ekim günü Cumhuriyet kutlamalarına Sultanahmet’te eşi İstanbul Büyük Şehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte katıldı.

Türkiye’nin bana göre en şık ve güzel First Lady’si olan Dilek imamoğlu kutlamalarda giydiği siyah dantelli abiye elbise ile o kadar çok konuşuldu ki hem sosyal medya’da hem de haber sitelerinde günün konusu oldu.

Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal  ‘ın imzasını taşıyan elbisenin gerçekten çok şık ve gecenin anlamına yakışır derecede hem sade hem de göz alıcı olduğunu belirtelim.

implant

Hafif yırtmaçlı , omuz dekolteli ancak boynuna kadar siyah transparan ipek bir kumaş ile örtülü bu elbise Türkiye’de bazı kesimler tarafından yersiz ve çirkin eleştirilere de maruz kaldı.

İlginç bir şekilde dekoltesinin fazla olduğu ile ilgili eleştirilere maruz kalan Fotoğraflarda boyun kısmında yer alan ay yıldız broşunun kıyafeti ne kadar canlandırdığı ve tarz kattığına da değinmek gerekiyor. Kaldı ki siyah ipek bir tülbent ile kol ve boyun kısmının da kapalı olduğunu hatırlatalım.

Yine siyah sitiletto ayakkabılar ile şık şık ve kendi proporsiyonuna uygun bir kıyafet tercih etmiş olduğunu çok rahatlıkla görüyoruz.

Moda Dergileri ve Dilek İmamoğlu

Madame Figaro dergisi için kapak ve röportaj fotoğrafları çekilen Dilek İmamoğlu ( fotoğrafçı : Cuneyt Akeroglu ) burada’da ne kadar güzel , asil ve zarif olduğunu bir kere daha bize gösteriyor.

Dergi’de İstanbul’un Firs Lady’si olarak lanse edilen Dilek İmamoğlu

Fotoğraf kaynak: @cuneytakeroglu

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et