Tüm Saç Renkleri

Dilay Korkmaz Saç Rengi ve Modelleri

Miss Turkey 2010’da dördüncü olan Dilay Korkmaz gerçekten çok güzel bir fiziğe sahip bir kadın. Çeşitli televizyon kanallarında magazin programlarında sunuculuk yapan Dilay’ın dikkat çekici bir fiziği olduğunu söyleyebiliriz. Bacakları uzun , göğüsleri bir hayli büyük ( Estetik değil ) ama sanki sarkmış gibi duran,

Ten rengi açık buğday , cilt alt tonu soğuk olan Dilay Korkmaz’ın doğal saç rengi kumral. Kendisi genellikle dipleri koyu ( kendi doğal renginde) saç uçlarında ise Dore sarı ya da çok açık sarı ve platin sarı , bebek sarısı gibi saç renklerini kullanmayı tercih etmektedir.

dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 1

Saç Kesimi ve Modelleri

Takipçilerine ve izleyenlerine göre Türkiye’deki en seksi kadınlardan birisi olan Dilay’ın saç kesimleri ise genellikle kısa, küt ve en fazla omuzlarına kadar dökülen uzunluktadır.

dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 2
dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 3
dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 4
dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 5
dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 6
dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 7
dilay korkmaz saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et