Tüm Saç Renkleri

Dekolteli Elbise Modelleri

Davetlerin ve özel günlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan dekolteli elbise modelleri farklı tasarımlar ile kadınların beğenisine sunuluyor. Genellikle göğüs ve sırt dekoltesinin kullanıldığı bu elbiseler ile daha feminen ve daha cesur bir güzellik sergilenebiliyor. Vücut hatlarına güvenen kadınların tercih ettiği dekolteli elbiseler tüller, transparan detaylar, işlemeler ve danteller gibi çeşitli şekillerde hazırlanabiliyor.

Sırt Dekolteli Elbise

23c102c9befb45973eebae8d29c34ffa
3711f04c5f0fe436f9df40a23a46de76
dekolteli elbise modelleri 6
b4fe5c9a22c0ba49f76d75310a6653b5

Sırtın yarısına kadar ya da sırtın tamamını açıkta bırakan bu elbiseler harika bir cazibe sunuyor. Sırt dekolteli elbise seçenekleri sırttan iplikli ya da V şeklinde hazırlanmış tasarımlarda oluşabiliyor. Beli ince olan ve sırt kısmı zayıf olan kadınlar için geniş sırt dekolteli modeller muhteşem bir asalet taşıyor.

Göğüs Dekolteli Elbise

Göğüs kısmında geniş bir yarık şeklinde ya da derin V şeklinde dekolteli tasarımlar hazırlanabiliyor. Göğüs bölgesi ufak olan ve omuz genişliği düşük olan kadınlar bu modeli tercih ederek daha orantılı bir vücut hattına sahip olabilir.

Omuz Dekolteli Elbise

Omuzlardan göğüslere kadar geniş açıklıkların bırakıldığı bu dekolte seçeneği özellikle omuzları geniş kadınlarda muhteşem bir şıklık sağlıyor.

Bel Dekolteli Elbise

2ce8bf359ecc89983b84265c1ad1e64f

Son zamanlarda kullanılan bel dekolteli elbise modelleri bel kısmının daha ince görünmesini sağlıyor. Özellikle beli çok ince kalçası ve omuzları çok geniş olan kadınlar bu modeller ile vücudunu orantılı bir hale getirebilir.

Derin Dekolteli Elbise

Genellikle derin yırtmaçlar, derin göğüs ve ya sırt dekoltesi şeklinde hazırlanan bu elbiseleri giymek büyük bir cesaret istiyor. Mutlaka vücut hatlarına güvenen ve elbiseyi doğru bir şekilde taşıyacak kişilerin bu elbiseleri giymesi gerekiyor.

Mini Dekolteli Elbise

Kısa etek boyu ile mini dekolte adını alan bu elbiseler bacak boyunun uzun görünmesini sağladığından dolayı kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilebilir.

7 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et