Tüm Saç Renkleri

Dekolorasyon Nedir?

caramel-558Dekolorasyon en basit tabiri ile saç açma işlemidir (Saç ağartma).  Saç doğal yada boyalı olabilir, Oksijen ve Oreal ile  uygulanan bir kimyasal işlemdir.

Dekolorasyon ( saç açma işlemi) genellikle koyu renk saçlardan, açık ren saçlara boyanırken uygulanır. Aslında saç açma işlemi profesyonel ve tecrübeli kişilerce uygulanırsa ve sürekli yapılmazsa saça zarar vermez.

Bu işlem rengin tam oturmasını, daha net olmasını, istenilen saç renginin ortaya çıkmasını ve saçın daha parlak olmasını da sağlar.

Dekolorasyon işleminin sağlanması ( Saçın açılma işlemi) için kullanılan her türlü açıcıya Dekolore adı verilir.

Üç farklı Dekolore Vardır. Bunları ayrı konularda inceledik.

Sıvı Dekolore

Krem Dekolore

Toz Dekolore

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et