Tüm Saç Renkleri

Dantel Gömlek – Bluz Modelleri

2013 yılı adeta şifonların ve dantellerin yılı. En şık dantelli gömleklerin ve bluzların bulunduğu resim galerimizde bu yıl hem uzun kollu dantel gömlekleri hem de bluzları görmek mümkün. Benim önerim mutlaka siyeh dantelli bir bluzunuz veya gömleğiniz olması doğrultusunda. Hem klasik hem de uzun yıllar modası geçmeyecek bir kıyafet. Kim bilir belki yıllar sonra torununuza bile kalır ama modası hiç geçmez!

 

dantel-gomlek-bluz-modelleri dantel-gomlek-bluz-modelleri0 dantel-gomlek-bluz-modelleri1 dantel-gomlek-bluz-modelleri2

dantel-gomlek-bluz-modelleri3 dantel-gomlek-bluz-modelleri4
dantel-gomlek-bluz-modelleri5 dantel-gomlek-bluz-modelleri6 dantel-gomlek-bluz-modelleri7 dantel-gomlek-bluz-modelleri8 dantel-gomlek-bluz-modelleri9 dantel-gomlek-bluz-modelleri11
dantel-gomlek-bluz-modelleri12

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et