Tüm Saç Renkleri

Çiçek Örgü Saç yapımı

Bu konuda hem video olarak hemde fotoğraf kareleri ile saç modeli olarak kullanabileceğiniz çiçek örgüsü modelinin yapımını anlatmaya çalışacağız. Çiçek motifi çıkarmak saçlarda gerçekten kolay aşağıda görebileceğiniz gibi saçınıza iki şeritli basit bir saç örgüsü yaptıktan sonra saçınızı yuvarlak bir şekilde sarmanız yeterli olacaktır.

çiçek örgü saç yapımı 1

Yapılış süresi: 5 dakika. Yapmanız gereken saçlarınızı yandan toplamak ve küçük güzel  iki şeritli bir saç örgüsü yaratmak sonrasında dikkatli bir şekilde adım adım saçlarınızı döndürerek birbirine geçirmeniz yeterli olacaktır.

çiçek örgü saç yapımı 2
çiçek örgü saç yapımı 3
çiçek örgü saç yapımı 4

Aşağıda paylaştığımız videolarda ise yine çiçek örgüsünün kullanıldığı farklı modeller ile saç tasarımları kullanabilirsiniz. Unutmayın ne kadar sık tekrarlar ile bu tarz saç modelleri yaparsanız o kadar çok pratiklik kazanır ve çok daha kısa sürelerde güzel saç modelleri elde edebilirsiniz.

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et