Tüm Saç Renkleri

Buse Plan Saç Rengi ve Modelleri

Buse Plan Youtube’de 35 bin takipçisi olan ve kanalında seyehat, spor gibi videolar paylaşan doğuştan ( aileden ) zengin bir hatun kişi. Ses tonu çok tatlı olmasına rağmen bence son derece şımarık bir tarzı var ve bu bana biraz itici de gelmiyor değil.

1.50 boyundaki Buse’nin ten renginin esmer, cilt alt tonunun da sıcak olduğunu belirtelim. Böyle olunca da zaten ten rengi ile oldukça sıcak bir renk tonuna sahip olan Buse bir de saçlarına karamel tonlarında saç boyası kullanarak daha da hoş olmayan bir tercih yapmış gibi duruyor. Sanki varoşlardaki kızlar gibi duran fotoğraflarının olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

buse plan saç rengi ve modelleri 1
buse plan saç rengi ve modelleri 2
buse plan saç rengi ve modelleri 3

Fiziksel olarak çekici olması minyon bir fiziğe sahip olması da oldukça hoş görünüyor bence. Aşağıdaki saç renginin yani daha soğuk duran küllü karamel saç renginin kendisine daha çok yakıştığını söyleyebiliriz.

buse plan saç rengi ve modelleri 4
buse plan saç rengi ve modelleri 5
buse plan saç rengi ve modelleri 6

Kısa boylu olmasına rağmen latin güzelleri gibi sempatik durduğunu söylemeden edemeyeceğim. Ancak Burnunun estetikli olduğunu ve esetikli burnun da çok yapmacık durduğunu da sanıyorum farketmişsinizdir.

buse plan saç rengi ve modelleri 7
buse plan saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et