Tüm Saç Renkleri

Boncuklu Takı Modelleri

   Merhaba hanımlar. Bilindiği üzere takılar hanımların vazgeçilmezi, aynı zamanda da çok iyi birer kombin tamamlayıcılardır. Özellikle günlük yaşantımızda ya da spor tarzda giyindiğimiz zamanlarda renkli boncuklardan oluşan takılar çok hoş durmaktadır. Ben renkli boncuklarla yapılmış takıları çok sık tercih ederim ve çok da beğenerek, severek kullanırım. Bu yüzden sizlere de tavsiye ederim. Kolyesinden küpesine bir çok takıda kullanılan boncukları ben en çok bilekliklerde ve halhallarda seviyorum. Ayrıca deniz kabuğundan yapılmış ve de boncuklarla süslenmiş bileklikler ılık, samimi bir huzur saçmakta sanki… Buyrun siz de bir göz atın boncuklu takı modellerine.

boncuklu-takı-modelleri-1 boncuklu-takı-modelleri-2 boncuklu-takı-modelleri-3 boncuklu-takı-modelleri-4

boncuklu-takı-modelleri-5 boncuklu-takı-modelleri-6
boncuklu-takı-modelleri-7 boncuklu-takı-modelleri-8 boncuklu-takı-modelleri-9 boncuklu-takı-modelleri-10 boncuklu-takı-modelleri-11 boncuklu-takı-modelleri-12
boncuklu-takı-modelleri-13 boncuklu-takı-modelleri-14 boncuklu-takı-modelleri-15

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et