Tüm Saç Renkleri

Betül Demir Saç Rengi ve Modelleri

Betül Demir kendine özgü bir tarzı olan ve kesinlikle çok güzel ve farklı saç renklerini deneyen bunda da başarılı olan bir şarkıcı. Saç kesimi olarak genellikle küt , omuzlara kadar dökülen kısa saç kesimlerini tercih eden saç uçlarında dalgalı saç modellerini yüz simetriği ince ve uzun olduğu için tercih eden son derece güzel ve tarz bulduğum bir kadın.

Betül Demir’in doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu saç tellerinin ince ama saç sıklığının oldukça yoğun olduğunu söyleyebiliriz.

betül demir saç rengi ve modelleri 1

Ren rengi buğday ve cilt alt tonu soğuk olan Betül demir bu renk uyumunu notr’lemek için daha çok sıcak saç renklerini, karamel, altın ışıltılı kahverengi gibi saç renklerini tercih etmekte. Yukarıdaki saç renginde saç uçlarını loreal 6.32 saç boyası ile boyayarak son derece güzel ışıltılı ve doğal ombre saç renkleri elde edebilirsiniz.

Altın Açık Kahve 6,32

betül demir saç rengi ve modelleri 2

Burada doğal saç renkleri ile görüyoruz, saçlarında karamel kullanması ve saçlarını dalgalar ile kabartması kesinlikle doğru bir seçim.

betül demir saç rengi ve modelleri 3

Aşağıdaki saç rengi ise 5.15 buzul kahve saç rengi ile rahatlıkla elde edebilirsiniz.

betül demir saç rengi ve modelleri 4
betül demir saç rengi ve modelleri 5
betül demir saç rengi ve modelleri 6

Saç Kesimi ve Modelleri

Betül kesinlikle kendisine yakışanı çok iyi sentezleyen ve uygulayan son derece başarılı bir kadın. Aşağıda saçlarının uçlarının kabartılarak dalgalar elde edilmesi hafif ve doğal bir ombre saç rengi geçişi sağlanması kesinlikle çok başarılı bir saç uygulaması olmuş.

betül demir saç rengi ve modelleri 7
betül demir saç rengi ve modelleri 8
betül demir saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et