Tüm Saç Renkleri

Benri Güneş Kremi 50 Spf+ Kullanıcı Yorumu

Fiyatının uygunluğu ile gün içerisiinde kullandığım Benri Güneş Kremi 50 Spf+ ürünü hakkında kullanıcı yorumumu, olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşacağım. Sizlere daha önce en iyi güneş kremleri ve kullanıcı yorumları konumuzda kullandığım ve memnun kaldığım güneş kremlerini paylaşmıştım. Benri Güneş Kremi en iyilerim arasında değil ama Fiyat ve performans söz konusu olduğunda en çok kullandığım.

Gratis Benri Güneş Koruyucu Losyon 50 Spf 150 Ml Gratiste 75 tl ama aynı ürünü 25 tl’ye bulmak mümkün. Bknz: google alışveriş

Ben özellikle çocuklarınız için
Benri Sun Çok Yüksek Korumalı Çocuk Güneş Spreyi 50 SPF 200 ml ürününü tavsiye ederim. 2020 fiyatı 50 tl..

Benri Güneş Kremi Özellikleri

-SPF 50 güneş koruması ve yüksek derecede suya dayanıklılık vaadi var.

-Hassas ciltliler ve güneş ışınlarına karşı hassas kişiler için uygun olduğu belirtiliyor.

-Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulamak gerekiyor.

benri güneş kremi  50 spf+
Benri Güneş Kremi 50 Spf+

Uygulama şeklim: Güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce, nohut büyüklüğünde elime alıp iyice yüzüme uyguluyorum. Emilmesini sağlıyorum. Ardından rahatça makyajımı yapıyorum.

Ürün hakkındaki yorumumuz

Yapısı çok sıvı değil. Kokusu hafif ve güzel. Cilde yayılımı ve emilmesi başarılı beyazlık bırakmıyor. Terlemeyle akmıyor, ciltte bir ağırlık yapışkanlık yapmıyor.Denize girip çıkınca kaybolmuyor yine de iki saatte bir tazelemek gerekiyor. Yaz için uygun fiyatlı ve yüksek performanslı güneş kremi arayışında olanlar Benri Sun 50 spf Güneş Koruyucu Kremini tercih edebilirler. Tavsiye ederim memnun kaldığım güneş öncesi bakım ürünlerinden.

benri güneş kremi  50 spf+  kullanıcı yorumu 1
Benri 50 Spf+ Güneş Kremi

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et