Tüm Saç Renkleri

Beaulis Print İt Caramel Dudak Kalemi

Bu yazımda sizlere Gratis’lerde kısa süre önce piyasaya girmiş olan Beaulis markasının Caramel Dudak Kalemi ürünü ile ilgili inceleme yazımı paylaşmak isiyorum.

Bildiğiniz gibi ruj kullanırken kalıcılığını arttırmak amaçlı,dudak kalemi kullanılması öneriliyor. Bu amaçla Beaulis markası da harika renklerden oluşan dudak kalemi serisi üretmiş. Asansörlü ve normal kalem formunda açılabilen şekilde 2 çeşidi mevcut. Biz bu seriden ‘ caramel’ rengini inceleyeceğiz.

Gratis’ lerde 8.5 tl ile 12.5 tl fiyat aralığında satılıyor. İnternette satın almak için bu ve benzeri kalemleri google alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Ürün nude renkli, yumuşak sayılabilecek yapıda ve sürümü kolay. Renk vermesi başarılı tam bir karamel rengi.

caramel dudak kalemi
Caramel Dudak Kalemi

Kullanma şekli: Ben lipstickle nemlendirdiğim dudağıma uyguluyorum. Önce dış kısımları çerçeveleyip, ardından dudağın iç kısmını dolduruyorum. Ardından rujumu sürebiliyorum.

beaulis print i̇t caramel dudak kalemi 1

Ürün hakkındaki yorumumuz: Ürün renk olarak joker bir renk. Her rujun altına uygulanabilir ,sürümü kolay fiyat olarak da aşırı uygun. Nude tonlarda olması büyük artı, tek başına da ruj gibi kullanma olasılığı sağlıyor.

Olumsuz özellikleri: Dudakta nemlendirmeden kullanılamaması ve kuru bölgeleri belli etmesi. Ürünün gramajı az ve bu sebeple uzun süre kullanım olanağı yok.

beaulis print i̇t caramel dudak kalemi 2

Diğer makyaj ürünleri inceleme yazımızı kategorimizden takip edebilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et