Tüm Saç Renkleri

Beaulis Mini Far Paleti

Gratis’in her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan markası Beaulis, Beaulis Mini Far Paleti ile de karşımızda.

Beaulis’in Mini Far Paleti, çok ucuz ve basit yapıda bir makyaj ürünü.

beaulis mini far paleti 1
Beaulis Mini Far Paleti

Toplamda 5 tane rengi bulunuyor.  Sağdaki kahve-bordo çok güzel bir renk. Çok aşırı pigmentli değil ama çok iyi düşünülmüş bence. Yoksa oraya siyah da ekleyebilirlerdi direk olarak ve bu paleti gece gündüz daha kullanışlı yapabilirdi.


Ortadaki ten rengine çalan renk de inanılmaz bir renk,joker bir geçiş rengi mat ama çok pigmentli değil. Zaten bütün palet orta pigmentli renkler öyle patlamıyor. Ama renkler “buildable” yani kat kat arttırılabiliyor ve çok kalıcılar. 

beaulis mini far paleti 2
mini far paleti

Genel görüşümüz: İçerik olarak ve ambalaj açısından kötü ama renkler ve fiyat açısından şahane bir paletle karşı karşı karşıyayız. Alıp almamak tabi size kalmış. Pek çok kişinin halihazırda karşı koyamayıp aldığı paletler arasında. Çok değişik bulunmaz renkler diyemeyiz ama uygun fiyatlı mini bir palet.

beaulis mini far paleti 3
beaulis mini far paleti
Beaulis Mini Far Paleti

Fotoğrafta gördüğünüz far paleti ve benzer ürünleri google alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz.

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et