Tüm Saç Renkleri

Banana Republic Republic of Women

banana republic republic of womenBanana Republic Republic of Women şıklığı, romantizmi ve duyusallığı yansıtan kokusuyla adeta bir sanat eseri… Beyaz çiçeklerin, tatlı meyvemsi notalarla harmanlanmasından oluşan Republic of Women kadın teninde lüksü ve ihtişamı yansıtıyor… Banana Republic Republic of Women notaları: Üst notalarda tatlı osmantus, liçi, bergamot; orta notalarda pembe yasemin, Fas gülü; alt notalarda misk ve noble ağacı.

 

Kullanızı Yorumları

Çok fazla kullanılmnaması bir avantaj. Bergamot’ın enfes kokusu sıktığınız an sizi etkileyecek özellikle bahar aylarında kullanıyorum.

Kalıcı değil 6 saat sonra kokusunu alamıyorum. Belki de sürekli kokladığımdan artık duyarsızlaştım.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et