Tüm Saç Renkleri

Bakımlı kadın ücretli moda editörleri ve moda yazarları arıyor

Bakımlıkadın 4. yılına yaklaşan yayıncılık hayatında siz değerli bayanlara daha iyi hizmet ve daha kaliteli içerik sunabilmek adına moda ekibi yaratmak istiyor.

Moda yazarları için;

Bu bağlamda bakımlıkadın‘da;
Taslak olarak hazırlanmış (Fotoğrafları ve konuları içinde bulunan)konulara kendi bilgi ve deneyimlerinden yararlanarak konu ile ilgili yazı yacabilecek moda yazarları aramaktayız.

Bu anlamda yazarlarımızın yazdıkları konu sayısı  göz önüne alındığında aylık 100 ile 500 tl arasında geliri olabilmekte.

Eğer sizde;

 

  • Moda ile yakından ilgileniyor
  • Saç modelleri-renkleri konusunda bilgiliyim (yada ilgimi çekiyor) diyor
  • Ve en önemlisi yazmaktan zevk alıyor iseniz bizimle lütfen iletişime geçiniz.

Konuk yazarlar için;

Konuk yazarlar istedikleri zaman istedikleri konuda doğru ve doyurucu ilgi çekici buldukları yazıları yazmak isterlerse bakımlıkadın herzaman bu yazarlarımızla çalışmak isteyecektir.

Yazılacak konular moda  ile alakalı olmalıdır.

Bize ulaşmak isterseniz;
Yazabileceğiniz konuları ve makale başına talep ettiğiniz ücreti lütfen bize iletiniz.

İLETİŞİM :    [email protected]

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

43 yorum

özlem koniçe  -  29 Kasım 2013 / 12:47

Moda editörlüğü yapabilirim. Gazeteciyim. Geri dönüş yaparsanız ayrıntılı konuşalım. Kolay gelsin.

Cevapla

bence bu sayfada biraz aşk eksik. sonuçta kadınlar duygusal varlıklar 🙂 bende bu duygusallığı kaleme dökebilenlerdenim. şimdilik sadece bir blog yazarıyım. ama eğer beni de aranızda görmek isterseniz soru cevap şekilli bir bölüm oluşturabiliriz 🙂 emin olun çok mutlu olurum .. 🙂 Sevgiler ..

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et