Tüm Saç Renkleri

Avrupalı bir çingene: Yasmin Levy

“sefarad kökenli israil doğumlu olması nedeniyle hem ispanyol, hem çingene, hem arap, hem yahudi” gibi çok yönlü kültürleri yansıtan ve dünya çapında ispanyol – Çingene müziğinin en ünlü temsilcilerinden olan Yasmin Levy yanık sesinin yanında esmer güzelliği ile de seviliyor.

Tam bir esmer – kavruk tene sahip olan ve cilt alt tonu da sıcak olan Yasmin’nin doğal saç renginin koyu çikolata kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Bazen koyu kumral bazen siyah saçları ile gördüğümüz Yasmin bir ispanyol çingenesi olsa da Arap makyajı yapmayı daha çok tercih ediyor.

avrupalı bir çingene: yasmin levy 1

Avrupa’nın “Arabeks müziği” olarak zaman zaman dile dolansa da sesinin tınısı, ses tonunun eşsiz yansıması ile çok ayrı bir yerde olan Yasmin son derece doğal ve sade bir hayat sürmekte. Ayrıca kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

avrupalı bir çingene: yasmin levy 2
avrupalı bir çingene: yasmin levy 3
avrupalı bir çingene: yasmin levy 4
avrupalı bir çingene: yasmin levy 5

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et