Tüm Saç Renkleri

Altın Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Altın, kuşaktan kuşağa nesilden nesile, akıllara kazınmış o muhteşem parlak rengi, hiç bitmeyen zarafeti ve benliğinden ödün vermeyen şıklığı ile hayatlarımızın en nadide parçası olmuştur. Hemen hemen hepimizin hayır diyemeyeceği kadar güzel bu parçalar, nostaljinin eski rüzgârları ile kavrulmuş günümüz çağına sürekli olarak modernleşerek gelmiştir. Kendini benimsetmesinin en önemli özelliği ise her yaşa uygun modellerini bizlere sunması. Hele de bazılarımız için hayatımızın her alanında her türlü tarzımızın aynası ve bilindik tek kombin takısı olmuştur. Muazzam görünüşü ile insanlarla bütünleşmeyi başarmış altınlarımızın parçalarından yüzükler, 5 parmağımızın 5’ine ayrı ayrı hava katabilecek cinsten. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmek için kullandığınız altınlarınızda, kullandıkça kullanasınız geldiği Aslı Gold eserlerimizi sizin ile beraber yaşatmaktan gurur duyuyoruz. Altın yüzük modellerinde hepsi birbirinden farklı çeşitleri seçerken nasıl karar verebilirim? Kendime uygun modeli bulmakta çok zorlanıyorum? Seçim yaparken çok kararsız kalıyorum diyor iseniz doğru yerde ve doğru markadasınız. Sorularınızın cevaplarını verirken sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Birbirinden Şık Altın Yüzük Modelleri

altın yüzük alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 1

Altın yüzükler, isterseniz klasik alyans, isterseniz bombeli alyans, dilerseniz birbirinden naif işlemeli, taşlı, farklı desenli modelleri ile hem erkek hem kadınlara, her türlü zevke hitap edebilecek çeşitleri ile Aslı Gold sizlerin zevkine sunuluyor. Yüzüklerimiz üzerinde bazen tek bir taş, bazen birkaç taş, bazen ise taşın sırasını izleyen devam edici ince detaylar isteriz. Seçim tamamı ile de sizin tercihinize, yansıtmak istediğiniz tarzınıza kalmış durumda. Tek taşlar, beş taşlar, tam turlar, harf yüzükler ve tabi ki sevenleri için beyaz altın yüzükler. Hepsi o kadar güzel ki hangisini seçmeliyim? Parmak yapıma hangisi daha uygun, parmaklarıma birden çok yüzük takmak istiyorum diyenlerden iseniz gelin altın yüzüklerimizi birlikte seçelim.

Altın Yüzük Seçimimizi Nasıl Yapmalıyız?

Her kadın ve her erkeğin aralarındaki bağı simgeleyen alyanslar, söz, nişan, düğün gibi geleneklerimizin vazgeçilmezleri arasında yıllar boyu yer almıştır. Yüzük ve alyanslar aynı zamanda çiftinize alabileceğiniz en anlamlı şıklığını ve değerini hiçbir zaman kaybetmeyen hediye, en güçlü köprüyü kurabilecek etken, baktıkça mutluluğunuza mutluluk katacak olan parçalar. Öncelikle parmak yapımızdan biraz bahsedecek olur isek, parmaklarımız kalın ve kısa boylu ise alyans üzerinden gideceksek kesinlikle sizin yüzüğünüz ince olmalıdır. Çünkü bu ince yüzükler sizin parmağınızı daha zarif gösterecektir. İnce olduğu için düz bir alyans olması şart değil, alyansımız gayet tabii taşlı, desenli, işlemeli detaylara özgürce sahip olabilir. Eğer parmak yapım çok ince ve uzun diyor iseniz burada size biraz daha kalın biraz daha göze gelen büyük detaylar öneriyoruz. Çünkü bu tercihleri yaptığınızda altın yüzüğünüz parmağınızı dolduracak ve görünüş olarak daha gösterişli daha dolgun bir hal alacaktır. Alyans dışındaki diğer yüzük çeşitlerimiz üzerinde duracağımız zaman, model seçimiz kalın parmak yapısına göre yapılıyorsa çok büyük taş ve dolgulardan yana gitmemeliyiz. Bu parmağımızın büyük bir kısmını kaplayacak ve parmaklarımız daha kısa görünecektir. Bunun yanında motifli, kesmeli, çivili, çengelli, taşsız, sade, daha ince detayda vb. birçok altın yüzük modelleri sizlerin tercihleriniz arasında olması çok iyi olacaktır. Parmaklarınız ince yapıda ise altın yüzük modellerinde kalın gösterişli kabarık abartı modellere kaçabilirsiniz. Dolgu tarzdaki yüzükler parmaklarınızın ince ve uzunluğuna tamamlayıcı olmaya yardımcı olacaktır. Aynı anda birden fazla yüzük takmak istiyorum diyenlerden iseniz sizlere ufak bir önerimiz var yüzüklerinizi bir nevi sıralama şeklinde yapabilirsiniz. Örneğin 3 parmağımıza yan yana şekilde takacak isek buradaki sıralama 1 dolgun altın yüzük ve 2 daha ince ve daha sade işlemeli yüzük olmalıdır. Böyle olduğunda her yüzük kendi detayını daha fazla gösterişe sunacaktır.

Aslı Golda’da Altın Yüzük Fiyatlar da Çok Şık!

Altın yüzükler günlük yaşantımız ve özel günlerimizde hemen hemen hepimizin kullanmayı istediği ürünler. Kendime, eşime veya da hediye olarak almak istiyorum fakat fiyat söz konusu olduğunda seçimlerim zorlaşıyor, cazip fiyatlarla karşılaşamıyorum, bütçeme uygun altın yüzük bulamıyorum diyor iseniz bütçenize uygun en cazip fiyatlarımız ile sizlerin beğenilerini toplamış olduğunu hatırlatmak isteriz. Birbirinden güzel çeşit çeşit altın yüzük fiyatlarımıza göz atmak isterseniz sizleri Aslı Gold web sitemize bekliyoruz. Altın takıda son trend ’ler her cebe uygun fiyat alternatifleri ile sizlerle.

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et