Tüm Saç Renkleri

Accente Prime İle Selülit Tedavisi

accente prime i̇le selülit tedavisi 1

Son Teknolojik Selülit Tedavisi

Özellikle kadınlarda yaşlanma ve doğum gibi zamanla gerçekleşen olaylar neticesinde vücudun genel görünümünde meydana gelen incelme ve portakal görünümüne selülit adı verilmektedir. Bu görünüm genellikle kol, bacaklar ve kalçada oluşmakla birlikte; omuzlar hatta yüz bölgesinde bile meydana gelebilmektedir. Bu durum işin içinden çıkılmaz bir hal almakla birlikte artık bu derde son verecek son teknoloji bir sistem başlamıştır. Birçok güzellik merkezinde uygulamaya geçen selülit tedavisi ile eski taze ve diri görünüme kavuşmak hiç de zor değil. Bu tedavi accent prime adı verilen lazer teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.

Oldukça hızlı olan bu lazer tedavisi sayesinde kısa sürede cildiniz güzelliğine kavuşmaktadır. Uygulama o kadar hızlı ki sadece 20 dakika sürüyor. Lazer sırasında vücudunuzun herhangi bir bölgesinde ağrı, sızı, yanma ya da batma hissi yaşanmaz. Tüm cilt tipleri için uygun olması sebebiyle tamamen güvenilir bir tedavi yöntemidir. Sadece selülitler için çözüm sağlamakla kalmaz vücudunuzda premium incelme sağlarken ince kıvrımlar da oluşturmaktadır. Cihaz bu işlemi tamamen akustik ses dalgaları yardımıyla yapmaktadır. Son teknoloji olan bu tedavi yöntemi sayesinde selülitlerden kurtulmak için aylarca yapılacak olan kürlere ve fazla kilolardan kurtulmak için bıçak altına yatmaya son veren patentli bir tedavi yöntemidir.

Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanıyor?

Son teknoloji ve hızlı tedavi yöntemi sayesinde son dönemlerde pek çok kadının odak noktası haline gelen selülit tedavisi vücudun pek çok bölgesine ve her cilt tipine rahatlıkla uygulanmaktadır. Her bölgede etki alanı ve süresi farklı olmaktadır.

1. Kol Ve Omuzlar

Pürüzsüz bir sırt ve yağsız kollar herkesin en büyük hayalidir. Ancak yaşlanmayla birlikte sırt, kol ve omuz bölgesinde incelmeler, selülitler ve pürüzlü deri görünümü meydana gelmektedir. Aylarca süren diyetler ve karışımlar da istenen sonucu vermemektedir. Son teknoloji ultrasonik radyo dalgaları sayesinde aşırı yağlar, selülitler ve pürüzlü görünümden kısa sürede kurtulmak mümkün.

2. Mide Ve Karın

Bu bölgeler de en çok yağlanan, zamanla selülit kaplayan ve saklamak zorunda kalınan bölgelerden bir tanesidir. Özellikle doğumlar ile erken yaşlarda buruşuk bir karın görüntüsüne sahip olmak öz güven kaybı yaşamaya sebep olmaktadır. Ancak 20 dakika süren accente prime uygulaması sayesinde dümdüz ve selülitsiz karına ve esnek bir bele sahip olmak çok da uzak değil.

3. Kalça Ve Bacaklar

Yaşın ilerlemesiyle birlikte pürüzsüz ve ince bacaklar ve sıkı bir kalça spor salonlarına harcanan onca paraya rağmen hayal olarak kabul edilmektedir. Fazla kilolardan kurtulmak her ne kadar doğal yöntemlerle mümkün olsa da selülitleri yok etmek ve sıkı bir görünüme kavuşmak sanıldığı kadar da kolay değildir. Ancak selülit tedavisi sayesinde sadece 20 dakika uzağınızda. Üstelik ağrısız ve acısız yapılmaktadır.

4. Yüz Ve Boyun

Yaşlanmayla birlikte yüz ve boyun bölgesi eski esnekliğini korumaz. Sıkı bir program uygulansa dahi yüz bölgesinde yaşlanma kaçınılmaz bir gerçektir. Üstelik yüz bölgesindeki pürüzler de saklanamayacak kadar açıktır. Accente prime tedavisi sayesinde yüz bölgesinde meydana gelen yağlanmalara sarkmalara ve pürüzlere artık veda etmek kaçınılmaz bir gerçektir.

Nasıl Uygulanır?

Premium incelme ve pürüzsüzlük sağlayan bu tedavi yöntemi için en fazla 4 seans gerekmektedir. Cilt tipine göre minimum 20 dakika süren seanslar bu zamanı da çok aşmamaktadır. Tedavi sırasında cihazın yaymış olduğu ultrasonik ses dalgaları sayesinde yağlar parçalanmaktadır. Bu sayede tüm etkili kıvrımlar ön plana çıkmaktadır. İşlem sırasında deri altına maksimum enerji verilmektedir. Bu enerji sayesinde tüm selülitler yok edilerek pürüzsüz bir görünüm elde edilmektedir. Ancak bu işlemlere rağmen herhangi bir acı hissi meydana gelmez. Bu sebeple son teknoloji olan selülit tedavisi yöntemi oldukça konforlu bir yöntemdir. Deriye verilen ısı kademeli olarak artırıldığı için tüm hassas ciltlere uygundur.

Vakum yöntemi uygulanarak çözüme son nokta koyulmaktadır. İşlemden sonra ciltte herhangi bir alerji ve yara durumu gerçekleşmez. Uygulamadan sonra bir kaç saat bölgede hafif kızarıklık oluşmaktadır. Bu kızarıklık ağdadan sonra kalan kızarıklığa benzer ve bir kaç saat içinde yok olur. Bunun dışında günlük aktivitelere hemen başlanmasının sağlık açısından hiç bir sakıncası bulunmaz.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et