Tüm Saç Renkleri

2020 Pırlanta Tektaş Modelleri ve Fiyatları

Bu konuda karatlarına göre v kesim ve yuvarlak kesim pırlanta tek taş yüzüklerin 2020 fiyatlarını tek tek açıklayıp yüzük modellerinin fotoğraflarını ve nerede satıldığını sizlere aktaracağız.

Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazlarından tek taş pırlanta yüzükleri satın almadan önce gerek internette gerek pırlanta satan mağazalarda tek tek modelleri ( ki genellikle kesimlerine göre aynı tip ve tarzlardır ) incelemenizi öneriyorum.

Özellikle internette çok uygun fiyata Tek taş pırlanta satın alabilirsiniz. Ancak satış yapan firmaların güveniliriğini çok iyi araştırmanız gerekiyor. Çünkü piyasada fiyat kırıp sahte ürün satan maalesef satıcılar da bulunuyor.

Özellikle tek taş alırken pırlantaların GİA ve HRD Sertifikalı olup olmadığını da araştırmanızı öneriyorum. Bu nokta’da Red Pırlanta’nın web sitesini ziyaret edebilir şu anda %50 indirimde olan tek taş fiyatları‘nı inceyebilir ve satın alabilirsiniz.

Türkiye’de özel pırlantalar olmakla birlikte karat büyüklüğü olarak satılan en büyük tek taş pırlantaların başında 1.50 karat gelmektedir. Aşağıda gördüğünüz ve normal fiyatı 150.000 tl olan pırlantanın şu anki satış fiyatı 75.000 tl.

1.50 karat Pırlanta Tek taş

Yine oldukça yüksek karatlı yuvarlak kesim pırlantanın satış fiyatı 82.400 tl %50 indirim ile 41.200 tl’ye Red Pırlanta‘da satışa sunulmakta.

1.25 karat Pırlanta Tek taş

Aşağıdaki Pırlanta ise 0.62 karat büyüklüğünde. Yine orta ve üst gelir guruplarına hitap eden bu tek taşın %50 indirimli fiyatı 10.000 tl.

Kare ya da diktörtgen tarzı pırlanta yüzüklerden hoşlananlar için tasarlanan ve 0.50 karat olan bu tek taşın fiyatı ise 7.720 tl.

Makul fiyatlara alınabilecek en uygun karat pırlantaların 0.43 tl’den başlıyor diyebiliriz. Fiyatları ortalama olarak 5.300 tl ortalamasında.

Bütçenize göre değişmekle birlikte en çok satılan pırlanta tek taşların ortalama karatları 0.25 ile 0.35 arasındadır. Fiyatları ile 4 tl ile 2.500 tl arasında değişmektedir.

0.30 karat fiyatı ise 3.000 tl

Diktörtgen kesim tek taş yüzük yine 0.30 karat ve fiyatı da 3.00 tl.

0.25 karat pırlanta yüzüklerin 2020’de ortalama fiyatları ise 2.500 tl.

En düşük alınabilecek karatlı pırlantalardan birisi. 0.15 karat. Bunların fiyatları ise 1.600 tl civarlarında satılmakta.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et