Tüm Saç Renkleri

Kadın Motosikletçilere En Çok Yakışan Aksesuarlar

Geçmişte kadınlar her ne kadar haksız bir şekilde ev işlerine mahkûm edilmişse de, bu durum günümüzde değişmiştir. Artık her alanda kadınları görmek mümkündür. Bu alanlarda işlerini başarılı bir şekilde yapan kadınlar, adeta erkeklere taş çıkartmaktadır. Kadınlar, diğer işlerde olduğu gibi motosiklet kullanımında da oldukça başarılıdırlar. Bu durum zaman zaman yadırgansa da, motosikletlere kadınlar çok yakışmaktadır. Bu bağlamda, motosikletin sadece erkeklere özgü bir araç olmadığı bilinmelidir.

Motosiklet Sürücüleri için Trend Takılar

Motosiklet sürücüleri, kendi tarzlarını net bir şekilde yansıtmak için farklı türde aksesuarlar kullanırlar. Bu aksesuarların başında ise takılar gelir. Takılar sayesinde kadın motosiklet sürücüleri hem kendilerini daha özgür hissetmekte, hem de kendi tarzları ile motosikleti adeta birleştirmektedir. Günümüzde trend olan motosiklet sürücü takıları arasında farklı seçenekler vardır. Kafatası küpelerden timsah kemerlere, gotik cüzdan zincirinden farklı türdeki yüzüklere varıncaya kadar geniş bir takı yelpazesi olduğundan söz edilebilir. Bunlardan bazılarının daha fazla tercih edildiği ve kadınların yoğun bir ilgi gösterdiği bilinen bir gerçektir. Kadın motosikletçilerin ilgi gösterdiği aksesuarlardan öne çıkanlar aşağıda yer almaktadır.

kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 1
Ejderha Kolyeler ve Bileklikler

1. Ejderha Kolyeler

Ejderhalar, geçmişte yaşadığına inanılan canavarlardır. Ağızlardan ateş saçan ve uçabilen bu canavarlar günümüzde gücün, özgürlüğün ve asi bir ruhun sembolü olarak kabul edilir. Bu bakımdan motosiklet ile arasında ciddi bir benzerlik olduğu söylenebilir. Ejderha kolyeler, işte tam da bundan dolayı kadın motosikletçiler tarafından yoğun olarak tercih edilir. Söz konusu kolyeler incelendiğinde bazen bir çapanın etrafına dolanmış olan ejderha, bazen de tek başına etrafa korku salan bir ejderha şeklinde modeller olduğu görülecektir. Kadın motosiklet sürücüleri, kendi tarzlarına uygun olan ürünü bu seçenekler arasından rahatlıkla bulabilir.

kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 2

 

2. Motorcu Yüzükler

Motosiklet sürücüleri için olmazsa olmaz takıların başında yüzükler gelir. Kadınların da yüzüklere olan ilgisi bilinen bir gerçektir. Durum bu şekilde olunca, kadın motosikletçilerin yüzüklere yönelmesinden daha doğal bir durum yoktur. Yüzük modellerinin sayısı oldukça fazladır ve bunların her birinin kendi için bir hikayesi ya da verdiği bir mesaj vardır. Dolayısıyla da alınan yüzükler herhangi bir aksesuar değil, çok daha özel parçalardır. Yüzüklerin üzerinde yer alan motif ve desenler; özgürlük, güç ve cesareti sembolize etmektedir. Genellikle gümüş ya da benzer değerli bir metalden üretilen yüzüklerin tamamı, ince işçilik ürünüdür. Kadın motorcular, bunlardan kendileri için uygun olanları rahatlıkla bulabilir.

 

kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 3
Mask Küpe

3. Kafatası Küpeler

Kadın motorcular için aksesuar seçenekleri arasında kafatası küpeler de vardır. Kadınların küpelere olan ilgisi dikkate alındığında, bahse konu seçeneğe olan ilginin neden fazla olduğu net bir şekilde anlaşılmaktadır. Kafatası küpeler, sıradan küpelerden oldukça farklıdır. Kafatası küpeler denildiği zaman insanların aklına kafatasından bir küpe gelmekte ve bu alanda farklı modeller olamayacağı düşünülmektedir. Fakat kafatası küpe modelleri incelendiğinde, birbirinden tamamen farklı olan çok sayıda model olduğu görülecektir. Bir yaprak demetinin tam ortasında yer alan kafatası, renkli taşlarla süslenen kafatası ve bir çengelin altına asılan kafatası… Kısacası kadın motosiklet sürücüleri, kendi zevklerine ve tarzlarına uygun olan ürünü zorlanmadan bulacaktır.

kadın motosikletçiler
Kadın Motosikletçiler

4. Timsah Kemerler

Motosiklet sürücüleri için olmazsa olmaz aksesuarlardan birisi de kemerlerdir. Normal zamanlarda takılan kemerlerin, motor kullanılırken takılması genel tarza uygun olmayacaktır. Bundan dolayı timsah derisinde üretilen ve üzerinde ince detaylar olan kemerler tercih edilebilir. Kadın motosiklet sürücüleri için özel olarak geliştirilen söz konusu ürünler, kadınların sevdiği renklere sahiptir. Pembe ve kırmızı gibi seçeneklerin olduğu timsah kemerler ile istediğiniz tarzı daha rahat bir şekilde yakalayabilirsiniz.

 

kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 4

5. Cüzdan Zincirleri

Kadın motosiklet sürücülerinin kullanabileceği aksesuarlar arasında cüzdan zincirleri de vardır. Normalde günlük yaşam içinde böyle bir aksesuarın kullanımı yaygın değildir. Fakat motor sürücüleri için cüzdan zinciri, alışılmış bir aksesuar olarak dikkat çeker. Bu zincirlerin üzerinde farklı motif ve desenler vardır. Kadın motorcular, kendi zevklerine uygun olan ürünleri rahatlıkla bunlar arasından bulabilir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kadın motorcu takıları hakkında daha fazla bilgi almak ve bu ürünleri incelemek için “https://tr.bikerringshop.com/“ adresinin ziyaret edebilirsiniz. Böylece ürünleri çok daha yakından görebilir ve size uygun olup olmadığıyla ilgili çok daha doğru fikirler edinebilirsiniz.

Kadın Motosikletçiler için Yüzük Modelleri

kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 5
kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 6
kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 7
kadın motosikletçilere en çok yakışan aksesuarlar 8

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et