Tüm Saç Renkleri

2020 İç Çamaşırı Modelleri İçin Fikirler

Bu yazımızda sizlere 2020 iç çamaşır modellerini derledik. Dünya’nın en ünlü iç çamaşırı markaları ve Türkiye’de satılan en iyi ve trend tasarımları bu konumuzda bulabilirsiniz.

Türkiye’de iç çamaşırların büyük bir bölümü markasız olarak satılıyor ve bu çamaşırların büyük bir bölümü Çin’de üretiliyor. Özellikle fantezi dediğimiz iç çamaşırları.

Türkiye’deki İç Çamaşırı Markaları

Türkiye’deki iç çamaşır markaları ise AyYıldızintimissimivictoria secret, Oysho, Penti  İç çamaşırları, Külotlar sütyenler, gecelikler, sabahlıklardan oluşmakta.

2020 i̇ç çamaşır
2020 İç Çamaşır

Önemli: İç çamaşır hijyen ve sağlık açısından son derece önemli bir giyim aksesuarı olduğu için satın alacağınız iç çamaşırın kumaşının içeriğini dikkat etmenizi öneriyorum.

Polyamid  , poliamid sentetik bir madde olmasına rağmen esnekliği sağlamlığı ile dikkat çektiği için bu tarz bir kumaş kullanılıp kullanılmadığına dikkat etmenizi öneriyorum. Örneğin Ayyıldız markası bu kumaşı kullanır.

İntimissimi 2020

Intimissimi  İtalyanların Dünya çağındaki en önemli İç giyim Markasıdır. Türkiye’de de satışı mevcuttur. İntimissi Morhipo’da bulabilirsiniz.

2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 1
İntimissimi 2020 İç Çamaşırı
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 2
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 3
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 4
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 5

Victoria secret 2020

2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 6

Her yıl olduğu gibi dantelli modeller bu yıl da öne çıkan iç çamaşırı modelleri arasında bu model de hem dantel hem de ipek dokusuyla kadınların vazgeçilmezi.

Beyaz tenli kadınlara da , daha koyu tenli olan kadınlara da oldukça yakışan bu model kadınların favorisi.

2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 7
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 8

Penti 2020

2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 9
@penti
Farklı kumaşların ve eşsiz detayların dikkat çektiği Penti Bride koleksiyonu
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 10
2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 11

Her sene çok satanlar arasında olan bu model bu yıl da çok satanlar arasında. Rengiyle ve göz alıcı modeliyle kadınların en çok tercih ettiği 2. model.

Her sene olduğu gibi bu sene de dantel detaylar bu yıl da eksik olmuyor.

2020 i̇ç çamaşırı modelleri i̇çin fikirler 12

Bordo renginin asaleti kendini bu sene de gösteriyor. İç çamaşırın altındaki pembemsi detay modeli çok satanlar listesine taşıyor.

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et