Tüm Saç Renkleri

2020 Akay Gelinlik Modelleri

Yeni sezon Akay Gelinlik 2020 koleksiyonu ve özel olarak tasarlanmış farklı ve son derece güzel gelinlik modellerini bu konumuzda bulabilirsiniz.

Akay Gelinliğin merkezi İkitelli’dedir. Butik mağazaları Nişantaşı, Bağdat Cad. ‘sinde bulunmaktadır. .  Fabrika satış noktasında’ki fiyatların nispeten çok daha uygun olduğunu söylemekte yarar var. Gelinlik olarak Türkiye’de üretilen en kaliteli ve en çok model ve tasarıma sahip markaların başında Akay gelinlik gelmekte.  Türkiye’nin en iyi gelinlik markalarından olan Akay Gelinliğin fiyatları oldukça yüksektir, Telefon ve mail ile fiyat vermemektedirler. 2020 gelinlikleri yeni koleksiyonda 6 bin ile 25 bin tl arasında değişmektedir.

Tüm markaların 2020 gelinlik koleksiyonu ve modellerine bu konumuzdan ulaşabilirsiniz.

2020 Akay Gelinlik Koleksiyonu

2020 Akay gelinlik modellerinde tül işlemeli etekler, sırtı açık ve straples gelinliklerin yanında son derece zarif fransız işlemeli dantel detayları yine bazı gelinlik modellerinde parlak simli gelinliklerin ön olana çıktığını, kaliteli işçilik detaylarının göze çarptığını görüyoruz. Markanın resmi instagram adresinden resmi instagram adresinde fiyat bilgileri yer almamaktadır.

2020 akay gelinlik modelleri 1
2020 akay gelinlik modelleri 2
2020 akay gelinlik modelleri 3
2020 akay gelinlik modelleri 4
2020 akay gelinlik modelleri 5
2020 akay gelinlik modelleri 6
2020 akay gelinlik modelleri 7

Eski Sezon (2019

) Gelinlikler Yeni Sezon

Akay İnternet mağazasından modellere bakabilir, randevu için tarih belirleyebilir ve geçen sezonun ( 2019 akay gelinlik koleksiyınu) gelinlikleri daha ayrıntılı  bir şekilde inceleyebilirsiniz.

2020 akay gelinlik modelleri 8

Akay Gelinlik Modellerinin farklı konseptlerde modeller çıkardığını görmekteyiz. Özellikle dantel işlemeli straplez gelinlik modellerinde Türkiye’deki en güzel gelinlik tasarımlarını hazırladıklarını söyleyebilirim.

2020 akay gelinlik modelleri 18

Eski Sezon 2018 Akay Gelinlikler

Eski sezon akay gelinlik modellerini daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Bu arada gelinlik fiyatlarının en uygun olduğu tarihler şubat ve mart aylarıdır.

2018 Gelinlik tasarımları ve modellerine baktığımızda Tül dantel işlemelerinin, işçiliğin son derece sık kullanıldığı oldukça başarılı gelinlikler olduğunu görebiliyoruz. Bu gelinliklerin Türkiye’de üretildiğini belirtmekte fayda var. 2-3 ay öncesinden randevu almanız gerekliliğini de söylemiş olalım.

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Bu gelinciklerin fiyatları ne kadar. Bir de az model var.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et