Tüm Saç Renkleri

Sıla Saç Rengi ve Modelleri

Beyaz tenli ve cilt alt tonu soğuk olan Sıla yıllar boyunda farklı pek çok saç kesimini ( uzun – kısa – küt – punk ) ve saç renklerini tercih etti. 2019’da daha doğal gibi görünen altın tonlarında dore sarı saç renkleri ile daha çok karşılaştığımız sılanın makyajsız hali ile de gündem olmayı başardığını görebiliyoruz.

İşte 2019’da Sıla saç renkleri ve Modelleri

Kurabiye Fincan

Bu özel fotoğrafta bakır kahve alt tonlarında karamel ve kahve köpüğü ışıltılarla saçını renklendiren Sıla’ın bu saçlarının da çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Sıla Gençoğlu Saç Stili

Önce Sılayı Tanıyalım;

Lise yıllarında müzik eğitimi, Bilgi Üniversitesinde caz eğitimi aldı. Sıla Gencoğlu, uzun yıllar Kenan Doğulu’nun vokalliğini yapmıştır. Etkileyici bir ses olmanın dışında söz yazarı ve bestecidir. Sıla, çıkardığı albümler ve şarkılar pop listelerinde üst sıralarda yer almaktadır. Son yıllara damga vuran, müzik piyasasında kendine sağlam yer edinmiş sanatçılardandır.

Sürekli saç rengini değiştiren Sıla doğal güzelliği ile birçok kişinin yakından takip ettiği isim. Sesi ve müziği ile farklı bir tarzı olan güzel sanatçı saçlarının stili ve rengi ile de merak konusu olmaktadır. Güçlü sesi kadar fiziği, güzelliği ve hacimli saçları ile de hayranlarının beğenisini kazanan Sıla’nın saç modelleri ve kullandığı saç renklerine yakından bakmaya ne dersiniz?

Saç Kesimi ve Modelleri

Bugüne kadar bir çok değişik saç modelini kullanıp, fark yaratmayı başarmıştır Sıla.

Sılanın Yüz Hatları : köşeli, keskin çekici yüz hatlarına sahip olan güzel şarkıcı saç modeli olarak genellikle dalgalı veya kırık fön tercih ediyor. Herkesin cesaret edemeyeceği abartılı saç stilleri kullanmayı seviyor. Sıla dönem dönem kısa saç kesimlerini düz ya da dalgalı modeller ile kullanıp, güzelliğine güzellik katmıştır. Günlük hayatında saçlarını doğal dalgalarıyla birlikte serbest bırakarak kullanmayı tercih eden güzel şarkıcı sahnede çok şık topuzlarla karşımıza çıkıyor.

Sıla Saç Renkleri Sürekli saç rengini değiştiren Sıla saçlarıyla oynamayı çok seviyor. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Sıla hemen hemen her saç rengi ile karşımıza çıkmıştır. Ten rengi sayesinde bir çok saç renginin yakıştığı Sıla, genel olarak açık kestane, kızıl kestane ve sarı gibi renklerin hepsini saçında uyguladığı görülmüştür.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (1 Yorum)
Pingback: Sılanın Makyajsız Hali Günün Konusu Oldu - Bakımlı Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara