Tüm Saç Renkleri

Merve Sanay Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Merve Sanay Pilatin saç rengini Türkiye’de en başarılı uygulayan ünlü kadınlardan bir tanesi. Saçlarında mikro kaynak olduğu için gür ve güzel görünüyor zaten instagram’da kuaförlerin elinden çıkmış en çok beğeni alan saçlarda da bu saç kaynaklarının hepsi var. Yoksa bu kadar iddialı, gür, ve güçlü gözükmezler.

Aşağıda gördüğünüz bu saç rengi Platin Küllü Kristal saç rengidir. İlgili konuda bu saç renginin evde nasıl elde edilebileceğini ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Merve Sanay’ın Kuaförü Etiler’de işletmesi bulunan
@MeTe ŞimşeK Coiffeur ‘dür. Mete Şimşeğin İstanbul’da oldukça ünlü ve başarılılı bir kuaför olduğunu da belirtelim.

Merve Sanay özellikle yaşadığı kaçak aşklar, evli futbolcular ile birlikte kaçamakları ile gündeme gelmektedir. Sosyatik güzel olarak Lanse edilen Merve Sanay aslen Sosyal Medya’da verdiği müstehcen , açık, iç çamaşırlı pozları ile tanınmaya başlamış ve Damla Ekmekçioğlu ile birlikte Club ve eğlence yerlerinde DJ’lik ve dans gösterileri yapmaktadır.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir