Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2019 ADL Adil Işık Mezuniyet Balosu Elbise modelleri

Türkiye’de abiye elbise konusunda en önemli markaların başında ADL Adil Işık markası gelmekte. Adl her yıl düzenli olarak Mezuniyet Balosu için 2019 yılında da genç kızlara hem lise hem kolej ve üniversite yıl sonu partileri için özel olarak bir koleksiyon düzenlemekte. Bakımlı kadın olarak da biz her sen bu koleksiyonu sizlere derleyip sunmaktayız.

Fiyatları 300 ile 700 tl arasında değişen bu gece elbiseleri’nin kumaş kalitelisinin son derece iyi olduğunu söylemek isterim. Daha önce bu koleksiyondan iki elbise alan birisi olarak hala bazı partilerde bu elbiseleri kullanıyorum mesela.

2019 yılındaki bu koleksiyonun çok çok güzel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim çünkü neredeyse Türkiye’de bulunan bütün moda markalarının Abiye elbise – Mezuniyet gece parti elbiselerine baktım. Benzer elbiseleri lidyana ve oleg gassini’de de bulabilirsiniz ancak daha pahalı olduğunu belirtelim. İşte onlarda burada yer alıyor.

2019 Mezuniyet Balosu Parti Elbiseri Kıyafetleri

2019 Lise Mezuniyet Elbiseleri

Adl 2019 Balo Mezuniyet Abiye Elbiseleri

Aşağıdaki elbiseler 300 ‘tl den başlıyor 900 tl’ye kadar çıkıyor ama ortalam 400 tl civarında. Örneğin hemen aşağıdaki bu harika elbisenin fiyatı 500 tl. Mini dantelli elbise olarak geçiyor ancak %100 polyester. Adl Resmi Sitesine göz at.

Diğer tüm markaların 2019 mezuniyet balo elbise ve abiye modellerine bakmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya göz arabilirsiniz.

2019 Balo gece elbiseleri modelleri

Yazar Hakkında
Toplam 5639 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Mezuniyet Balosu Parti ve Törenler İptal ediliyor
2020 Mezuniyet Elbisesi Modelleri
Erkekler için Mezuniyet Balosu Kıyafet Önerileri
En Güzel 100 Mezuniyet Elbise Modelleri

Yorumlar (1 Yorum)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara