Tüm Saç Renkleri

2019 Bonus – Kıvırcık Saç Modası

Türkiye’de kıvırcık saçlı kadınların 10’bin de 1 ‘dir. Yani gerçekten toplumda çok az sayıda doğal olarak kıvırcık olan kadın vardır. Toplum’da çok az olduğu için çok daha fazla dikkat çekerler, ilgi çekmelerine gerek yoktur çünkü tüm ilgi ve özellikle kadınların gözleri kendilerinde ve saçlarındadır. Kıvırcık saçların uzun , yuvarlak olan tarzına ise Türkiye’de bir reklam figürü olarak fenomen olan bonus saç adı verilmektedir.

Türkiye’de Ebru Şallı bir ara bonus saçlarıyla dikkat çekmiş ve 2008 yılında bu kıvırcık bonus saçlar trend olmuştu. Saçlarda bonus modasını daha önceki yıllarda Gülben Ergen ve Hepsi grubunun Gülçin’ninde de görmüştük. Ayrıca Çağla Şikel de bu modeli iyi taşıyanlardan.

2019 bonus - kıvırcık saç modası 1

Bonus saç modeli nasıl elde edilir?

Aslında kısa ve kıvırcık saçların kabarmış saç halidir. Saçlarınız doğal olarak kıvırcıksa kolaylıkla bu saç modelini yapabilirsiniz.

Yani kıvırcık saçınız varsa kestirip kabartmaktan çekinmeyin 🙂

2019 bonus - kıvırcık saç modası 2

2019 yılında En Güzel Kıvırcık Saçlar

Dilşad Çelebi’nin çok güzel kıvırcık hatta bonus saç modeli 2019 senesinden.

2019 bonus - kıvırcık saç modası 3

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

3 yorum

çooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cevapla

çok güzel yaaaaaaaaa hep böyle saçımın olmasını istedim

Cevapla

[…] daha ince ve sık olan saçlara da bu ad verilir ve genellikle zenci insan ırkında görülür. Bonus kafa dediğimiz saç […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et