Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Avon Saç Boyası Numaraları

Avon Kalıcı Saç Boyaları Kataloğu

Bir kadının en önem verdiği konu saçlarıdır. Çünkü saçlar şıklığımızı tamamlayıp, güzelliğimize güzellik katar bu nedenle saçların hoş ve bakımlı görünmesi çok önemlidir. Dünyanın lider güzellik markası Avon kalıcı saç boyası ile daha canlı beslenmiş ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz. Avon Advance Techniques Saç Boyaları bir yandan bakım sağlarken bir yandan da kalıcı ve ışıltılı renklerle uygun fiyata evde profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Yumuşak ve parlak saçlara kavuşmak isteyen bayanlara 23 farklı zengin renk seçeneği sunan Advance Techniques Saç Boyaları ile son moda saç trendlerini takip ederken doğal güzelliğinizle bütünleşen renk tonunu kolaylıkla bulup, kalıcı, canlı ve ışıltılı saç renginiz ile tüm dikkatleri üstünüze çekeceksiniz

Advance Techniques Kalıcı Krem Saç Boyası

Ürün kutusu içinde saç boyama için gerekli “3 ADIM” ürünleri bulunur ve ilk adım, “Uygulama Öncesi Bakım Ürünü”, boyama yapmaya başlamadan önce tüm saça uygulanarak saç boyasının eşit şekilde dağılmasını sağlar.

Kurabiye Fincan

İkinci adım, aplikatör şişesinin içinde krem boya ve oksidasyon losyonu iyice karıştırılıp, saça uygulanacak saç boyası elde edilir. Saç boyası beyazların %100’e kadar kapanmasını sağlayıp, kalıcı, canlı renkler kazandırır.

Son adımda ise, “Uygulama Sonrası Bakım Ürünü”, içeriğindeki Lock–In Teknolojisi saç rengini hapsederek saçın uzun süre parlak ve canlı olmasına yardımcı olur. Kadınların en çok tercih ettiği saç boyası markalarından olan Avon Saç Boyası ile hayal ettiğiniz renkte sağlıklı, parlayan saçlara kavuşabilirsiniz.

Avon Saç Boyası Numaraları

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara