Tüm Saç Renkleri

2015 Kızıl Saç Renkleri

Kızıl saç rengi genellikle biz bayanların hayatının belli bir döneminde denediğimiz renklerden.Bün büyük avamtajı hemen hemen her ten rengine uyum sağlar, çok açık tonlarda değilse yüzünüzü canlı ve parlak gösterir, dikkat çekici bir renktir ancak en önemli dezajantajı saç boyası çabuk akar, kullanması ve bakımı oldukça güçtür. Özellikle kızıldan sonra ki renklere dönmekte zordur.

2015 senesinin kızıl saç renklerinde kahve-kızıl tonları kırışımı buzlu kahve de denilen çikolata kahve ve koyu kestane -kızılın karışımı renklerin populer olduğunu görüyoruz.
tuba_buyukustun_kizil kızıl-kahve-dalgalı-saç-modeli kizil-sac-renkleri-ve-modelleri10 kizil-sac-renkleri-ve-modelleri4

kizil kahve
kizil kahve
koyu kizil kahve
koyu kizil kahve

2014-kizil-sac-renkleri-ve-modelleri5 (443x600) 2014-kizil-sac-modelleri5 2014-kizil-sac-modelleri9 kahve-kızıl-saç-rengi saç-renkleri.kızıl rihanna küt kızıl saç 2012

kizil_sac_beyaz_ten kızıl saçlar renk 2012

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et