Sevgililer günü Hakknıda Her şey

Palette Saç Boyaları ve Renk Kataloğu

Palette saç boyasını ve renklerini Türkiye’deki bayanların %50 si tercih ediyor. Palette özellikle kızıl tonlarda kendisine çok güveniyor ve bu güven konusunda da sonuna kadar haklılar. Palette saç boyası kataloğunu incelemek isterseniz renkleri ve numaraları ile görsellerde bulabilirsiniz.

palette-deluxe-saç-boyası-29

palette-deluxe-saç-boyası-28 palette-deluxe-saç-boyası-27 palette-deluxe-saç-boyası-22 palette-deluxe-saç-boyası-23 palette-deluxe-saç-boyası-24 palette-deluxe-saç-boyası-25 palette-deluxe-saç-boyası-26 palette-deluxe-saç-boyası-17 palette-deluxe-saç-boyası-18 palette-deluxe-saç-boyası-19 palette-deluxe-saç-boyası-20 palette-deluxe-saç-boyası-21 palette-deluxe-saç-boyası-16 palette-deluxe-saç-boyası-15 palette-deluxe-saç-boyası-14 palette-deluxe-saç-boyası-13 palette-deluxe-saç-boyası-12 palette-deluxe-saç-boyası-5 palette-deluxe-saç-boyası-6 palette-deluxe-saç-boyası-8 palette-deluxe-saç-boyası-9 palette-deluxe-saç-boyası-11 palette-deluxe-saç-boyası-4 palette-deluxe-saç-boyası-3 palette-deluxe-saç-boyası-2 palette-deluxe-saç-boyası-1

 

1 thought on “Palette Saç Boyaları ve Renk Kataloğu

  1. Merhaba ben uzun senelerden bu yana loreal casting 730 bal köpüğünü tek kullanıyordum.. Ama piyadan kalktığı için şuan hangi marka hangi tonu alacağım konusunda çok karasız kaldım.. Önerebileceğiniz bir marka ve numarasını belirtebilirseniz sevinirim.. Amacım aynı renk tonunda gitmek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir