Tüm Saç Renkleri

Bakır Kahve Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

Bakır kahve saç rengi hem esmerler de hemde beyaz tenlilerde son derece hoş görünen parlak bir kahverengi tonudur.Özellikle kış rengi olarak tercih edilen bu saç rengi kahverengi saç rengine bakır ışıltılar kazandırılarak elde edilen renktir.Oldukça trend olan bu saç rengini görsellerden inceleyebilirsiniz.

sac6

sac5 sac4 sac3 sac2 sac16 sac15 sac14 sac13 sac12 sac11 sac10 sac1 sac9 sac7

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

10 thoughts on “Bakır Kahve Saç Rengi

  1. Yaz ayları için pek uygun bir renk olduğunu düşünmüyorum Özlem hanım daha açık tonları ya da altın kahve gibi canlı tonları tercih etmenizi öneririm. Bakır kahve özellikle kış mevsiminde kullanılabilecek bir renk. Çok koyu ve kızıl bir görünümü var çünkü.

  1. Esmer bayanlara çikolata kahve,siyah gibi yakışan klasik renklerin dışında küllü renkler çok yakışır. örneğin küllü kumral,kumral, küllü sarı gibi, esmer bayanların kullanmaması gereken renkler altın tonları altın sarısı, altın kahve, balköpüğü, kızıl, karamel.. bu renkleri kesinlikle önermiyorum.

 1. Merhaba;
  En son sacımı sıcak çikalata ya boyamıştım.Ama yaz için farklı bir ton olsun istiyorum.Evde renk açma vb işlemleri kendim yapabiliyorum.Esmer biriyim.Bana tavsiye edeceginiz bir renk karışımı var mı acaba?

  1. Fındık kabuğu olabilir. Biraz krepe balyaj uygulayıp biraz daha açabilirsiniz saçlarınızı. Yüzünüzü de açar. Sevgiler.

 2. merhaba ben 1 yıldır bu tonu kullanıyorum yurt dışında yaşıyordm şimdi Türkiye ye geldim ve şırnaka yerleştim saçlarımı en son 3 ay önce boyadım ve şimdi iyice açılmış sarı olmuş iste Şırnak ta da gidip boyatacğm kuaför yok ben kendim çikolata kahvesi ve biraz bakır karıştırsam nasıl olur yada sizden bi öneri almak istiyorum

  1. dün cıkolata kahve ve bakır karıştırıp boyadım ama cok turuncu olmaktan korkup kahveden bır tup bakırdan yarım tüp ekledim koyu oldu saçım ben daha acık kahve olsun ıstemıştim belkide bire bir karıştırmalıydım 😀 şimdi kalan tarcın renkle PAKET ATMA İŞLEMİ YAPMAK İSTİYORUM HEM TAMAMI TURUNCU OLMA KORKUM OLMAZ HEMDE YANSIMALI OLUNCA DAHA GÜZEL DURUYOR BAKALIM OLACAK MI .:)

  2. Olabilir. Ama saçlarınızı daha önce açtığınız için beklediğinizden daha açık tonlara gelebilir. Turuncu gibi tonlara kayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir