Tüm Saç Renkleri

En iyi 100 saç modeli

Sevdiklerinizle Paylaşın

Sizler için dünyanın bayanlar tarafından en çok beğenilen 100 en güzel saç modelini derledik. Örgü saç modellerinden, topuz ve kahküle , at kuyruğundan farklı saç kuyruğu modellerine, farklı saç renklerinden , saç kesim modellerine kadar en güzel, en çok beğenilen saç örgü modelleri ve saç kesimlerinin en iyi modellerini Bakımlı Kadın takipçileri için derledik.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

3 thoughts on “En iyi 100 saç modeli

  1. saçlarım belime kadar uzun rengi kahve 19 yaşındayım ve şuana kadar hiç boyamadım boyamam da. fakat saçlarım çok dökülüyo bende aktardan çam terebenti die bişey aldım şampuanıma katıyorum ve dökülmeyi engelliyo benim sorum saçlarımda deri döküntüsü gibi bişey çıktı yıllar önce ama doktor ömür boyu geçmez dedi geçmedide saç dökülmesine bu hastalıkta sebep olur mu? alnım geniş kahkül kestirmeyi düşünüyorum kahkül modelleri paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir